"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Konec a začátek

23. listopadu 2013 v 15:40 | Jonas super fan number one |  Jonas Brothers
Ahoj...trošku déle jsem tu nebyla....na tenhle blog nechodím už dlouho...ale teď mě napadlo, dát sem aspoň tenhle článek, protože to za to stojí. Důvod proč jsem přestala dělat tenhle blog je ten, že jsem byla líná, to ano, ale taky proto, protože Joe, Kevin i Nick se změnili. To ale neznamená, že je to špatně. Všichni se měníme a i oni dospívají a začínají mít jiné zájmy a jak zveřejnil Joe ve svém rozhovoru, nikdy to nebylo ideální. Často je omezovali a byli často pod tlakem. Proto doufám, že i když už nejsou kapela, bude jim dobře a jejich kariéru a talent budou rozvíjet dál.
Je mi líto, že se rozpadli. Řekli, že je to možná dočasné, ale kdo ví. Každopádně...pro nás fanoušky to něco znamená. Mám je ráda a vždycky budu a nikdy nepřestanu. Jsou to naši hrdinové...:') I když jsou teď jiní...
Chci říct, že přesto všechno je budu mít ráda pořád, i když už nejsou skupina, možná si to rozmyslí a zase se dají dohromady, vytvořili spolu něco úžasného, máme čtyři úžasná alba, film i seriály a hlavně vzpomínky. Stačí si vzpomenout na začátek jejich kariéry a nahrnou se vám slzy do očí, pro fanouška, toho opravdového, to znamená moc.
Takže je mi líto, že se rozpadli...ale kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby ne, nejdůležitější totiž je, aby zůstali rodinou a aby si urovnali všechny neshody.

(Gratulace Dani a Kevinovi k miminku ;) )

The Jonas Brothers forever..♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama