"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Srpen 2010

Kev & Dani - chtějí miminko?

27. srpna 2010 v 1:59 | Jonas super fan number one |  Kev Jonas
45545
Loni v prosinci se Kevin (22) oženil se svou školní láskou Danielle (23). Teď pár přiznává, že touží po miminku.
Zatímco Jonas Brothers objíždí USA s promo tour k filmu Camp Rock 2: Velký koncert, po Hollywoodu se šušká, že Kevinova manželka Danielle je těhotná.

"Jsem si jistý, že není," prohlásil nejstarší z bratrů a ihned dodal: "Kdyby byla, byl bych nejšťastnější člověk na světě."

"Všichni nám pořád říkají, že jsme ještě příliš mladí na rodinu a že jsme se neměli ani brát, ale já jsem si jistý, že lepší holku už v životě nepotkám," svěřil se ještě Kevin.

Nejvíc ze všeho se zpěvák těší na to, až kolem něj budou pobíhat jeho děti a budou si hrát se strýčky Joem a Nickem.

"Ovšem nevím, jestli je kdy svěříme strýčku Joeovi na hlídání. Je trochu šílený," podotkla se smíchem Danielle a Kevin k tomu dodal: "To určitě ne! Zbořili by nám celý dům!"

No, až na to že nemají pravdu v tom, že Dani je jeho školní láska, je to dobrý.

Splnění snu díl 25.

27. srpna 2010 v 1:58 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Dávám sem po kratší době další dílek. Mám jich napsaných pár dopředu a ještě sem dám potom důvěru. Jinak tenhle dílek je smutný.

Můj pes Jack, je to berňák, si zranil packu a pro jistotu jsme jeli k veterináři. Když jsme přijeli na vizitce bylo napsáno jiné jméno, než našeho starého doktora. Bylo tam Kovář místo Svoboda. Šli jsme dovnitř. Byli jsme tam jen já, Jack samozřejmě, Stela, Frankie a Nick. Joe ještě spal a Kevin s Dani někde byli. Vešli jsme do čekárny. Po chvíli z ordinace vyšel nějaký starší pán s retrívrem. Potom si nás zavolali.

Splnění snu díl 24.

23. srpna 2010 v 23:23 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Je tu další dílek. Vím, že to skoro nikdo nečte, ale to je jedno.

"A to si se nechala málem zabít?
Jsi normální?
To bych tě do tý Ameriky nikdy nepustila, kdybych to věděla!" říkala zrovna mamka.
Bylo už po tour, seděli jsme u nás a vyprávěla jsem rodině, Stele a byla tam i rodina Jonasů, co jsem prožila. Byla jsem ve vyprávění už u Quentina a Rubyho, jak vám možná došlo. Říkala jsem jim všechno kromě mě a Joea. Mamka sem tam prohodila něco jako:

HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!!!

15. srpna 2010 v 23:40 | Jonas super fan number one |  Joe Jonas
Happy Birthday

Happy Birthday to you. Happy Birthday to you. Happy Birthday, dear Joe, Happy Birthday to you!!!!

Jo, jo. Dneska je velice slavný den. A jestlipak víte proč? Jasně, Joeykovi je 21! Už dvacet jedna let je tu s námi úžasný člověk s láskou ke světu, skvělou muzikou, skvělým smyslem pro humor a roztomilým kukučem!!! Co o něm říct víc? Přál by si štěňátko, tak mu přeju, aby ho dostal. Jinak mu přeju co nejvíc radosti, pohody, lásky a štěstí. Jsem ráda, že na světě jsou lidi jako Joe i s jeho bratry. S tak úžasnou povahou.

Ještě jednou: HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Splnění snu díl 23.

15. srpna 2010 v 0:36 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Od té doby co jsme s Joem byli spolu, byli jsme šťastní. Rubyho, Quentina a zbytek party chytili. To moje zranění nebylo tak hrozné, takže mě asi po měsíci pustili domů. No domů. Museli pro mě přiletět, abych se připojila na tour. A byo to akorát, protože byli v Evropě a měli jet do Česka. Měla jsem srdce až v kalhotách, když jsme přilétali na letiště, které bylo v oparu zapadajícího slunce a na nebi byli červánky. Všechno vypadalo tak v pohodě, ale opak byl pravdou. Mě teď čekal ortel jestli příjdu o svojí nejlepší kamarádku nebo ne. Naštěstí až po koncertě. Ani jsme si se Stelou nepsaly SMS stálo by to majlant.

Nazdár

14. srpna 2010 v 23:10 | Jonas super fan number one |  Jonas Brothers
Nazdáár! Ještě nejsem zpět doma, ale je tu počítač takže občas přidám nějakou novinku. Mám pro vás další tři díly Splnění snu. Blogování mě baví tak jsem ráda, že můžu.