"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Splnění snu díl 22.

1. července 2010 v 19:39 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Šli jsme všichni ven, že se JB podepíší fanouškům. Všichni se kolem nás nahrnuli a vtom jsme se lekli, protože zazněla střelba. Fanoušci začali panikařit a rozprchli se do všech stran a tiše sledovali co se bude dít. Rodina Jonasů byla jako v tranzu a já jsem se nejistě rozhlížela. Přímo proti nám vyšli dva chlápci, jeden menší a druhý silnější a vyšší. Ten menší vyšel před něj a řekl: "Ahoj, jmenuju se Quentin, Quentin z Montarge." "No, to snad neni pravda," řekl ten druhý,"ještě jim řekni moje méno ty magore!" A on: "Jó, promiň. On je Ruby, Ruby Spito." "Ách jo. No nic. Vy jste docela slavný. Co kdyby jste nám dobrovolně dali všechny vaše peníze?" "Ó, proč dobrovolně, není potom sranda." "Drž hubu!" řekl Ruby. "Hm." "Ani nápad," řekla jsem. "Jak se jmenuješ?" zeptal se Quentin. "Co tě to zajímá?" "No, jen jsem se ptal." "Drž hubu! A proč by ne?" "Protože...TEĎ!" Frankie, Joe, Denise, Kevin, Nick, Kevin Sr. , já a Big Rob jsme se rozeběhli schovat za obří auto. Big Rob měl u sebe vždycky pro všechny případy pistoli a tak po nich začal střílet. Začali střílet na nás a vyběhli ještě další čtyři. Protože jsme se tam skoro nevešli, Frankie se rozeběhl ke druhému autu, ale to neměl dělat, protože ho jeden chytil. "FRANKIE!" řekli jsme vyděšeně všichni najednou. "Bezva, máme rukojmí," řekl další z nich. Nikdy by mě nenapadlo, že budu mít ještě co do činění se zločinci. "Tak," řekl Ruby," ještě nám nic nechcete dát?" Přestali střílet a Ruby vzal Frankieho za límec a dal mu pistoli k hlavě. Věděla jsem, že nesmím omdlít jako u Joea. To jsem nemohla nic dělat, ale teď můžu. "Dobře, jdu tam," řekla jsem. Denise se mě snažila zastavit, ale už se jí to nepodařilo. Probudilo se ve mě příšerný odhodlání. S rukama nad hlavou jsem vyšla ven. "Co přesně chcete?" zeptala jsem se. "Jak jsme řekli, všechny vaše prachy," řekl Ruby. Přibližovala jsem se k nim blíž a blíž. "Stát!" Frankie sebou začal cukat. "Klid Frankie," řekla jsem. "Dostaň mě pryč!" zařval strachy. Měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela. Bylo to pro něj hrozně traumatický. "Vemte si mě jako rukojmí! Jinak nebudu spolupracovat!" "No dobře, ostatně je to stejně jedno." Mluvila jsem jenom s Rubym. Trhnul s ním směrem pryč a pustil ho. Okamžitě se rozběhl k ostatním. "Doufám, že víš, když si něco zkusíš si okamžitě..." "Jo to vím." Skočila jsem mu do řeči. Věděla jsem to moc dobře, ale pro
jejich záchranu bych obětovala svůj život. "BĚŽTE!" Okamžitě se rozběhli do hotelu a zločinci začali střílet. Big Rob jim to oplácel. Potom se Ruby obrátil na mě a střelil. Spadla jsem na zem a nehýbala jsem se. "Je hotová, cvok jeden?" zeptal se jeden z nich. "Jo na sto pro. Jdem pryč, než zavolaj poldy!" Fanoušci tam dávno nebyli. Ležela jsem na parkovišti, nehýbala se a oni odjížděli. Kevin Sr. už dávno zavolal policii a ta přijížděla a začala je pronásledovat. Joe mě uviděl z okna, jak tam bezvládně ležím. "Proboha!" řekl si pro sebe a letěl ven. Ostatní byli v pokojích a vzpamatovávali se z toho šoku. "Proboha Amy!" Letěl ke mně jako splašenej a klekl si na zem. "Amy? Slyšíš mě? Amy?" Měla jsem to v zádech a byla v bezvědomí. Joe rychle zavolal sanitku. Potom se mě snažil probrat. "Amy!" Brečel a mluvil na mě. "Promiň mi to. Nikdy jsem to němel udělat, neměl jsem se s tebou rozejít. Riskovala jsi kvůli nám všem život. To by udělal málo kdo. Jsi náš nejlepší přítel. A teď si doopravdy uvědomuju, že pro mě něco víc. Amy, prosím prober se. Už všechno bude dobrý! Jen se prober. Prosím." Držel mě v náručí a brečel. "Škrtíš mě." To bylo první co jsem dokázala říct. "Amy?" Odtáhnul si mě od sebe a podíval se na mě. Potom mě hrozně pevně a zároveň opatrně obejmul. "Amy! Ty žiješ. Ty ses probrala!" "Jo. Naštěstí jsem vyvázla celkem dobře." "Slyšela jsi to co jsem ti říkal?" "Každý slovo. A strašně ti za každý děkuju. Je jasný, že bych se pro vás obětovala. Jste jako moje rodina. A já vás mám strašně ráda." Pevně jsme se obejmuli a oba dva jsme byli od krve. "Proboha Amy, vždyť tady ještě vykrvácíš, než něco přijede." "Mě stačí, že jsem s tebou." Nádherně se usmál. V tom jsme už slyšeli sanitku. "Pojď, vstaň. Můžeš vstát?" "Snad jo. Kde jsou ostatní?" "V pokojích se vzpamatovávaj." "Jo. Frankie je v pohodě?" "Já nevím, byl jsem u sebe a pak jsem tě uviděl." Najednou přiběhli ostatní.
Za chvíli jsme já (jako pacient samozřejmě :-) ), Joe, Kevin a Nick byli v sanitce a jeli do
nemocnice. Zavázali mi to a byla jsem celkem v pořádku. "Máte štěstí, kdyby vás nikdo nenašel, vykrvácela byste," řekl doktor a já jsem na Joea fakt vděčně podívala. Doktor odešel a byli jsme tam jen já Kev, Joe a Nick. Joe mi vzal ruku do dlaně. "Takže už bude všechno v pohodě? Konečně?" zeptal se Nick. "Jo...mám dojem, že všechno bude jako dřív," řekl mile Joe a usmíval se.
Pokračování příště  

4464
5423
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Princess-rose Princess-rose | Web | 1. července 2010 v 19:47 | Reagovat

myslím že si  přečtu i první díly. je to Užasný, mrkni prosím ke mně na blog. Koukám že máš ůžasnou návštěvku. Já mám sotva dva lidi za den tak se prosím koukni. Stačí když klikneš na web a hned odejedeš.

2 Jonas super fan number one Jonas super fan number one | Web | 1. července 2010 v 19:51 | Reagovat

Moc díky za pochválení ffky. Ráda kouknu na tvůj blog. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama