"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Červenec 2010

Pápá

5. července 2010 v 13:52 | Jonas super fan number one
1245787
Dneska odjíždím pryč na prázdniny. Budeme sem jezdit, ale prostě tu teď nějakou dobu nebudu. Blog.cz mě baví, takže rozhodně nepřestanu ať už mi na blog chodí lidí málo nebo hodně. Jsem zvědavá až se vrátím, co zase zjistím, že ti naši zlatí kluci dělají. Ještě se mrknu po novinkách a pp.

Shoot - JONAS L.A.

4. července 2010 v 21:44 | Jonas super fan number one |  JONAS
Už je to trochu déle, co se tyhle fotky objevili, ale MUSÍM je sem dát. Miluju shooty!!!!! 

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Twitter - Joe

4. července 2010 v 21:40 | Jonas super fan number one |  Joe Jonas
Joe dal na twitter tuhle fotku. Napůl krásné a napůl strašidelné, co?
imagebam.com

Twitter

4. července 2010 v 21:37 | Jonas super fan number one |  Jonas Brothers
Nick napsal na twitter:

Ahoj všichni. Jen jsem vám všem chtěl poděkovat za všechnu vaši podporu. Jste skutečně nejlepší fanoušci na světě, tolik vás miluju.

Joe napsal na twitter:

Děkuju, že jste tak úžasní fanoušci. Vím, že některé termíny turné se změnily, ale těším se až vás všechny uvidím jak brzy to jen půjde. Spoustu lásky

J

A Kevin napsal na Twitter:

Všem našim fanouškům bych chtěl poděkovat za všechnu vaši podporu a povzbuzující slova. Být s vámi je to, co absolutně milujeme a jsem vzrušení, až vás všechny uvidíme v každém městě jak brzo to jen půjde. Ještě jednou díky za to, že v nás věříte. Milujeme vás.

Video z The Twilight Saga: Eclipse - Joe s fanoušky

4. července 2010 v 21:30 | Jonas super fan number one |  Joe Jonas

Nick s Joem se fotí s fanoušky

4. července 2010 v 21:26 | Jonas super fan number one |  Nick Jonas

Fotky z časopisu Teen Vogue

4. července 2010 v 21:21 | Jonas super fan number one |  Joe Jonas

Joe mluví o Africe

4. července 2010 v 21:04 | Jonas super fan number one |  Joe Jonas

Kev a Dani - video ze svatby

3. července 2010 v 12:38 | Jonas super fan number one |  Kev Jonas
Je to vážně úžasný! Musíte to vidět!

JONAS L.A. - shoot

3. července 2010 v 12:27 | Jonas super fan number one |  JONAS
Pomoc! To je tááák hezký! Všem to strašně sluší!

56445
12321
252453
51452
25323
1211
3222
113
1223
22

JONAS L.A. - Chillin' In The Summertime

3. července 2010 v 12:07 | Jonas super fan number one |  JONAS

Nick in London - Cambio

3. července 2010 v 12:06 | Jonas super fan number one |  Nick Jonas

JONAS L.A. - Soundtrack - seznam písní

3. července 2010 v 12:04 | Jonas super fan number one |  JONAS
346
1. Feelin' Alive
2. L.a. Baby - Where Dreams Are Made of
3. Your Biggest Fan
4. Critical
5. Hey You
6. Things Will Never Be the Same
7. Fall
8. Summer Rain
9. Drive
10. Invisible
11. Make It Right
12. Chillin' In the Summertime
13. Set This Party Off

Joe na premiéře The Twilight Saga: Eclipse

3. července 2010 v 12:00 | Jonas super fan number one |  Joe Jonas
To je bezva! The Twilight Saga: Zatmění měla premiéru u nás stejně jako v Londýně. Na fotkách je s Nikki Reed, která hraje v Twilight Rosalie Culen.

25456
554
254646
567
5465
252222222
62
2542
24
5

Nick a lži

1. července 2010 v 19:50 | Jonas super fan number one |  Nick Jonas
2454
Nesnáším to! Nějaký bulvár zase řekl, že Nick randí se Samathou Banks i Lucií Jones. Nick je má jako kamarádky a když si s nimi vyjde proč to hned musí být rande?

"Prožívám tu úžasné chvilky. Je to naprosto odlišné, co dělám s bratry a co teď. Styl hudby a zpěvu je naprosto jiný a i když je to trochu namáhavé zvládat dvě představení za den, je to legrace," řekl Nick.

Nick napsal na twitter:  Jdu spát s úsměvem ve tváři. Mám hodně důvodů proč se tyhle dny usmívat. Dobrou noc :))

UPDATE: Nickův twitter - Ahoj všichni. Vždycky jsou tu nějaké drby a já na ně nikdy nereaguju, ale dnes ráno jsem si všiml jednoho a chtěl bych to ujasnit. Fámy, že chodím se Samanthou i s Lucií jsou nepravdivé. Miluji a respektuji lidi, se kterými pracuju. Miluju vás všechny! Trávím tu krásný čas v Londýně účinkováním v Les Misérables a nemůžu se už dočkat Summer tour. Nick.


Splnění snu díl 22.

1. července 2010 v 19:39 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Šli jsme všichni ven, že se JB podepíší fanouškům. Všichni se kolem nás nahrnuli a vtom jsme se lekli, protože zazněla střelba. Fanoušci začali panikařit a rozprchli se do všech stran a tiše sledovali co se bude dít. Rodina Jonasů byla jako v tranzu a já jsem se nejistě rozhlížela. Přímo proti nám vyšli dva chlápci, jeden menší a druhý silnější a vyšší. Ten menší vyšel před něj a řekl: "Ahoj, jmenuju se Quentin, Quentin z Montarge." "No, to snad neni pravda," řekl ten druhý,"ještě jim řekni moje méno ty magore!" A on: "Jó, promiň. On je Ruby, Ruby Spito." "Ách jo. No nic. Vy jste docela slavný. Co kdyby jste nám dobrovolně dali všechny vaše peníze?" "Ó, proč dobrovolně, není potom sranda." "Drž hubu!" řekl Ruby. "Hm." "Ani nápad," řekla jsem. "Jak se jmenuješ?" zeptal se Quentin. "Co tě to zajímá?" "No, jen jsem se ptal." "Drž hubu! A proč by ne?" "Protože...TEĎ!" Frankie, Joe, Denise, Kevin, Nick, Kevin Sr. , já a Big Rob jsme se rozeběhli schovat za obří auto. Big Rob měl u sebe vždycky pro všechny případy pistoli a tak po nich začal střílet. Začali střílet na nás a vyběhli ještě další čtyři. Protože jsme se tam skoro nevešli, Frankie se rozeběhl ke druhému autu, ale to neměl dělat, protože ho jeden chytil. "FRANKIE!" řekli jsme vyděšeně všichni najednou. "Bezva, máme rukojmí," řekl další z nich. Nikdy by mě nenapadlo, že budu mít ještě co do činění se zločinci. "Tak," řekl Ruby," ještě nám nic nechcete dát?" Přestali střílet a Ruby vzal Frankieho za límec a dal mu pistoli k hlavě. Věděla jsem, že nesmím omdlít jako u Joea. To jsem nemohla nic dělat, ale teď můžu. "Dobře, jdu tam," řekla jsem. Denise se mě snažila zastavit, ale už se jí to nepodařilo. Probudilo se ve mě příšerný odhodlání. S rukama nad hlavou jsem vyšla ven. "Co přesně chcete?" zeptala jsem se. "Jak jsme řekli, všechny vaše prachy," řekl Ruby. Přibližovala jsem se k nim blíž a blíž. "Stát!" Frankie sebou začal cukat. "Klid Frankie," řekla jsem. "Dostaň mě pryč!" zařval strachy. Měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela. Bylo to pro něj hrozně traumatický. "Vemte si mě jako rukojmí! Jinak nebudu spolupracovat!" "No dobře, ostatně je to stejně jedno." Mluvila jsem jenom s Rubym. Trhnul s ním směrem pryč a pustil ho. Okamžitě se rozběhl k ostatním. "Doufám, že víš, když si něco zkusíš si okamžitě..." "Jo to vím." Skočila jsem mu do řeči. Věděla jsem to moc dobře, ale pro
jejich záchranu bych obětovala svůj život. "BĚŽTE!" Okamžitě se rozběhli do hotelu a zločinci začali střílet. Big Rob jim to oplácel. Potom se Ruby obrátil na mě a střelil. Spadla jsem na zem a nehýbala jsem se. "Je hotová, cvok jeden?" zeptal se jeden z nich. "Jo na sto pro. Jdem pryč, než zavolaj poldy!" Fanoušci tam dávno nebyli. Ležela jsem na parkovišti, nehýbala se a oni odjížděli. Kevin Sr. už dávno zavolal policii a ta přijížděla a začala je pronásledovat. Joe mě uviděl z okna, jak tam bezvládně ležím. "Proboha!" řekl si pro sebe a letěl ven. Ostatní byli v pokojích a vzpamatovávali se z toho šoku. "Proboha Amy!" Letěl ke mně jako splašenej a klekl si na zem. "Amy? Slyšíš mě? Amy?" Měla jsem to v zádech a byla v bezvědomí. Joe rychle zavolal sanitku. Potom se mě snažil probrat. "Amy!" Brečel a mluvil na mě. "Promiň mi to. Nikdy jsem to němel udělat, neměl jsem se s tebou rozejít. Riskovala jsi kvůli nám všem život. To by udělal málo kdo. Jsi náš nejlepší přítel. A teď si doopravdy uvědomuju, že pro mě něco víc. Amy, prosím prober se. Už všechno bude dobrý! Jen se prober. Prosím." Držel mě v náručí a brečel. "Škrtíš mě." To bylo první co jsem dokázala říct. "Amy?" Odtáhnul si mě od sebe a podíval se na mě. Potom mě hrozně pevně a zároveň opatrně obejmul. "Amy! Ty žiješ. Ty ses probrala!" "Jo. Naštěstí jsem vyvázla celkem dobře." "Slyšela jsi to co jsem ti říkal?" "Každý slovo. A strašně ti za každý děkuju. Je jasný, že bych se pro vás obětovala. Jste jako moje rodina. A já vás mám strašně ráda." Pevně jsme se obejmuli a oba dva jsme byli od krve. "Proboha Amy, vždyť tady ještě vykrvácíš, než něco přijede." "Mě stačí, že jsem s tebou." Nádherně se usmál. V tom jsme už slyšeli sanitku. "Pojď, vstaň. Můžeš vstát?" "Snad jo. Kde jsou ostatní?" "V pokojích se vzpamatovávaj." "Jo. Frankie je v pohodě?" "Já nevím, byl jsem u sebe a pak jsem tě uviděl." Najednou přiběhli ostatní.
Za chvíli jsme já (jako pacient samozřejmě :-) ), Joe, Kevin a Nick byli v sanitce a jeli do
nemocnice. Zavázali mi to a byla jsem celkem v pořádku. "Máte štěstí, kdyby vás nikdo nenašel, vykrvácela byste," řekl doktor a já jsem na Joea fakt vděčně podívala. Doktor odešel a byli jsme tam jen já Kev, Joe a Nick. Joe mi vzal ruku do dlaně. "Takže už bude všechno v pohodě? Konečně?" zeptal se Nick. "Jo...mám dojem, že všechno bude jako dřív," řekl mile Joe a usmíval se.
Pokračování příště  

4464
5423

Nick Jonas v GMTV 30.6.

1. července 2010 v 11:22 | Jonas super fan number one |  Nick Jonas
Když kliknete na video nebo když dohraje, objeví se spousta dalších. :)