"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Všechno je to o důvěře 2.část

21. června 2010 v 21:06 | Jonas super fan number one |  FanFictions
"Ha!" Zařval za mnou ten novinář, že jsem nadskočila. "Co je?" řekla jsem nevrle. "Nesnažte, se. Viděl jsem je! Viděl jsem je od vás odcházet!" "Koho?" zkusila jsem to ještě radši. "Vy víte!" Rozešla jsem se pryč. "Takže, jak se jmenujete? Odkud je znáte?"´začal mě otravovat. Prudce jsem se na něj podívala, že do mě skoro vrazil. "Vážně si myslíte, že vám něco řeknu?" Zase jsem se rozešla. "No fajn dobře, jestli nechcete spolupracovat, já si něco najdu. Takhle je to pro mě, ale samozřejmě lepší..." Zase jsem se zastavila. "Nechte mě naštvu se, znám se naštvu se rychle," řekla jsem. "Vážně? A jaký je to když se naštvete?" "Dostanete ránu a skončíte na prdeli." "Hohoho, to bych chtěl vidět." "Drž!" "Viděl jste?" S námahou se zvednul a řekl: "Do prdele!" Zase jsem ho praštila a řekla: "Nebuďte hrubej." Udiveně se na mě podíval a měl ruku na tváři. "Fajn. Už nebudu nic předstírat, ale jestli jim nedáte pokoj." "Tak co?" "To nechtějte vědět. Naštvu se zřídka, ale co se týče Nicka, Joea a Kevina, tak za sebe neručím." Beze slova vstal a odešel. Ještě se otočil a řekl sbohem. Vypadal dost vystrašeně. Byla jsem ráda, to byl účel. Konečně jsem už šla do města, kam jsem chtěla jít předtím.
Další den za mnou přišli Kevin, Nick a Joe. "Tak jak ti máme věřit?" zeptal se k mojí nechápavosti Nick. "Proč jsi nás zradila?" vypálil Joe. "Celou dobu akorát čekáš, až se dostaví úspěch na tvojí straně?" řekl dotčeně Kev. "O čem to proboha mluvíte?" "O čem mluvíme? To bys měla vědět," řekl Joe a prásknul časopisem na stůl. Titulek byl: Jonas Brothers - nejhavější rozhovor pouze pro tebe! A podtitulek: Fanynka která zná JoBros! A moje fotka. Jenom jsem otevřela údivem pusu. "Co to má být?" řekla jsem. "No to ty víš nejlíp. Novinář co za tebou chodil a ty jsi mu ochotně odpovídala!" odpověděl naštvaně Joe. "Co? Já jsem nikomu nic neříkala! To nikdy!" "Ale prosím tě. Tvoje usměvavá fotka a přesný rozhovor. Četli jsme ho. Je tam o našem soukromí až až." přisadil si Nick. "Vy my nevěříte?" "A jak ti máme věřit?" řekl už klidněji Joe. Z hlasu bylo poznat zklamání. "Schválně si to přečtu. A říkám vám, že jsem mu to neřekla." "Css." řekl Kev. Bylo mi na nic z toho jak mi nevěřili. Vůbec poprvé za život a za naše kamarádství mi nevěřili. Začala jsem číst. Žasla jsem kolik tam bylo z jejich soukromí. Teď jsem se ani nedivila, že mi nevěří. Tohle mohl napsat jenom někdo, komu by to někdo řekl. Ale já to nebyla. "Páni. Já za nic nemůžu." "Nemůžeš? Jsou tam příhody, který jsme spolu prožili, naše dobrodružství, průsery atd. Alespoň se přiznej." řekl na to Nick. "Nemůžu se přiznat, já to nebyla. Mrzí mě, že mi nevěříte, já kvůli vám dala novináři pěstí a vy mi nevěříte. Ale to mi taky nebudete věřit. Vůbec poprvé mi nevěříte, tak můžete jít. Jděte. Běžte." "No dobře, když tak naléháš. Až nám budeš chtít NĚCO říct, můžeš přijít." řekl Kev a odešli. Museli jít, protože jakmile odešli, rozeběhla jsem se nahoru, praštila jsem sebou na polštář a propukla v záchvat breku. To byla ta nejhorší věc co se mi stala. Pocit, že mi moji nejlepší kamarádi nevěřili ani slovo, byl nesnesitelný. Asi hodinu jsem brečela. Když jsem se trochu uklidnila, přemýšlela jsem o tom, jak zjistil ten novinář ty věci. Nepřišla jsem na to. Celou noc jsem nespala. Polštář byl mokrý a dopadalo na něj stříbrné světlo úplňku. Jinak byl pokoj pod rouškou tmy, přesně jako moje nálada.
Pokračování příště

23476
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MJJDream MJJDream | 24. června 2010 v 0:19 | Reagovat

Bezva, je to napínavé, těším se na další díl. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama