"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Od koní k JB 3.díl

24. května 2010 v 17:40 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Po dlouhé době pokráčko

"I když jsme se už potkali, pořád jsem nervózní." řekla jsem Jenny, když jsme byly na cestě do parku. "Povídej mi o tom. Nespala jsem a ani nesnídala. Ale na jídlo nemám ani pomyšlení." Přišli jsme do parku a zůstaly stát jako přibitý. Všude bylo spousta lidí. Na trávě vedle kašny stáli Jonásci. Očividně se chystali zpívat. Nick seděl za piánem, Joe měl v ruce tamburínu a Kev měl kytaru. Vypadalo to podobně jako v klipu "Love is on it's way". "Chtěli bysme tuhle písničku hrát pro naše dvě velké fanynky. Víme že tu teď jsou a tak: To je pro vás." řekl Nick. Podle situace hráli krásný song "Love is on it's way". Bylo to tak hezký! Potom když lidi odešli, šli jsme si s nimi promluvit. "Oooh! Díky!" řekla jsem. "Není zač. Napadlo nás že by se vám to mohlo líbit." řekl Joe. "Jasně že jo." řekla Jenny. "Jdeme na zmrzlinu?" zeptal se Kev. "A co s tímhle tady?" řekla jsem. "No teda až to odsud odvezeme." dodal. "Proč by ne?" souhlasila Jenny.
Šli jsme teda do cukrárny a zase si povídali jako nejlepší přátelé. O všem možném. Líbilo se mi jak se s nimi dalo krásně povídat. I když jsme se viděli dvakrát v životě, říkali jsme jim svoje problémy a oni ty jejich. Měli dobrou radu a dokázali uklidnit. "Pohádala jsem se s bráchou." řekla jim Jenny. "Ale dost vážně. Nevím co mám dělat." "A kvůli čemu? Jestli to můžu vědět." zeptal se Joe. "Jasně. Brácha je starší než já. A kouří. Chci mu to vymluvit, ale pokaždý když se o to pokusím, je z toho hádka. Řekne mi, že mu do toho nemám co mluvit. A předevčírem jsme se znova pohádali. Je hrozně tvrdohlavej. Vadí to i mamce a taťkovi." "A chce přestat nebo je mu to jedno?" zeptal se Nick. "Jo, chce přestat. Ale ne když mu to říkám." "Bojí se podívat pravdě do očí. Ví, že mu to ničí zdraví. Kolik let je od tebe?"zeptal se Nick. "Pět." "Zkus si s ním promluvit ještě jednou. Měl by to přece pochopit. Řekni mu, že ti jde o jeho zdraví." "Nebo mu pořádně vynadej, ať se mu rozsvítí." řekl Joe a všichni se zasmáli. "Jo. Udělám obojí." Ještě jsme tam pár hodin byli. "Skvěle se s váma povídá." řekla jsem. "Oh. Dík." řekl Nick. "Chcete se zejtra zase sejít?" zeptal se Kevin. "Moc rádi." řekli jsme nastejno s Jenny. "Ve stejnou dobu?" zeptal se Joe. "Jo. Tak ahoj." "Ahoj."
Ještě pár dní jsme se scházeli. Jednou jsme se měli zase sejít a když přicházeli tam, kde jsme měli mít sraz, něco se stalo. Joe, Nick a Kevin čekali na místě a když nás viděli, šli k nám. Z křoví vyběhli čtyři kluci. No kluci mohlo jim být tak třicet. Schodili je na zem a chtěli jim něco udělat. Ve vteřině jsme se rozběhli k nim. Měla jsem v kapse klíče, takže jsem je vyndala, dala si každý klíč mezi prsty, nakopla jednoho z nich (divila jsem se, že jsem to vůbec dokázala) a vrazila mu ty klíče do břicha. Sebeobrana. Padnul k zemi, ale hned se zvednul. Jenny uměla karate, takže je tam mlátila. Byla docela dobrá. Znova jsem ho nakopla a protože jsem se od Jenny něco naučila, zkoušela jsem různý chvaty. Jonásci se mezitím probrali. Řekli jsme jim ať se nehýbou. Ještě bysme nakopli je. Já a Jenny jsme ty chlapy mlátily hlava nehlava. Nakonec to vzdali, když jsme s Jenny udělali stejný pohyb a to takový, že jsme je nakopli do břicha a oni spadli na zem, tak pomlácený, že radši odešli. Nebo spíš odběhli. Od té doby jsme byli kámoši na život a na smrt. "Děkujeme." řekl Nick. "Byli jsme hrozně zaskočený, takže bysme se neubránili." přidal se Kev. "A nemáme ani škrábanec. Jak je možný, že jste byly tak rychlý?" zeptal se Joe. "Když jde o vás tak jsme museli." řekla jsem. "Nejlepší kamarádi?" zeptal se Nick. "Vždycky." řekli jsme nastejno s Jenny.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MJJDream MJJDream | 26. května 2010 v 0:31 | Reagovat

Ooooh, that's beautiful!!
Také napínavé, skvělé, že to dobře dopadlo. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama