"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Květen 2010

Emma Roberts v JONAS

31. května 2010 v 19:19 | Jonas super fan number one |  JONAS
Emma Roberts se objeví v nové serii JONAS v díle "House Party". Díl je o tom, že JB, Stella a Macy jedou do L.A., aby začali letní dovolenou na kterou nikdy nezapomenou a...nechte se překvapit. :)


Všechno je to o důvěře 1. část

31. května 2010 v 19:02 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Nová povídka.
S rodinou Jonasů se znám od dětsví.  Když mi bylo sedm nastěhovali jsme se sem. Nikdy nezapomenu na první den, kdy jsem se s nimi potkala. Šli jsme se jim představit jako noví sousedi. Rodiče mi už řekli, že tam budou bydlet tři kluci ve věku skoro jako já. Nebyla jsem nadšená. Chtěla bych tam spíš holku. Nikdy by mě nenapadlo, že z toho bude přátelství na celý život. Zazvonili jsme a čekali. "Přejete si?" otevřela zřejmě mamka těch tří kluků. "Dobrý den. My jsme vaši noví sousedi. Dneska jsme se přistěhovali," řekla mamka. "Těší mě. Já jsem Denise. Kluci pojďte se seznámit!" Přiběhli tři kluci, kteří vypadali, že jsou úplně v pohodě stejně jako jejich mamka. "Dobrý den," řekli jednohlasně. "Ahoj," řekl mi ten prostřední z nich. "Ahoj," odvětila jsem nesměle. Potom přišel ještě jejich táta. Byl taky v pohodě. Když jsme se konečně všichni pozdravili, tak nám nabídli pomoc, kdyby jsme cokoliv potřebovali. "Děkujeme." řekl taťka. Když jsme odešli vynášet věci z auta mamka se mě zeptala: "Tak co? Co říkáš na sousedy?" "Jsou příjemný." "Taky se mi zdají. Nechtěla by ses skamarádit s těma klukama?" "Možná." zamumlala jsem. Další den za mnou sami přišli, jestli chci ukázat město. Souhlasila jsem. Potom jsme si povídali. Řekli jsme si něco o sobě. Zjistila jsem, že milují hudbu stejně jako já. Učili se i na nástroje. Ten nejstarší z nich se jmenoval Kevin, prostřední Joe a nejmladší Nick. Byli to vážně nejhodnější kluci, jaký jsem kdy potkala. Rozdávali radost všude kam vešli. Nebo alespoň měl člověk s nimi takový pocit. Šli jsme na zmrzlinu a asi za hodinu jsme se vrátili, ano teď už jsem tomu říkala domov.
Teď už je mi 17 a jsme nejlepší kámoši. Kev, Joe a Nick už jsou Jonas Brothers. Mají už i bráchu Frankieho, Kevin má Dani a Nick má Elvise. Šla jsem jednou k nim na návštěvu a když jsem odcházela, zastavil mě jeden týpek. Byl to novinář. Ptal se mě, jestli tam bydlí Jonas Brothers a že by měl pár otázek. Řekla jsem mu, že mu nic neřeknu. "Takže tu bydlí?" zeptal se. "Když řeknu, že vám nic neřeknu, neznamená to, že tu bydlí," řekla jsem mu na to,"a jestli to u vás takhle chodí, tak jste pěkně pitomí. Nesnáším novináře. Nemaj city."  "Za to máme výdrž. Nepřestaneme pronásledovat hvězdy. Živí nás to. Takže si už zjistim, jestli tu bydlí nebo ne." Dost mě to vytočilo, protože jsem samozřejmě nechtěla, aby je našel a prudil je.
To odpoledne za mnou přišli Joe, Nick a Kevin. "Co ti chtěl ten novinář?" zeptal se Kev. "No chtěl vědět, jestli tam bydlíte nebo ne. Řekla jsem, že mu nic neřeknu a on, že si to zjistí." "Vážně si mu nic neřekla?" ujišťoval se Nick. "Né," řekla jsem," nikdy bych vás neprozradila." "Jo, to víme." řekl Joe. "Ale přesto se musíme zeptat. To musíš chápat. Bylo by pro nás hrozný, kdyby nás pronásledovali papparazzi." "To já všechno vím. A proto říkám, že bych vás nezradila."


Photoshoot k JONAS 2

31. května 2010 v 17:13 | Jonas super fan number one |  JONAS
Nový photoshoot! Moc pěkný!


Photoshoot

30. května 2010 v 10:54 | Jonas super fan number one |  Jonas Brothers
Objevilo se pár fotek z focení nového shootu. Bude to zajímavý. Moc se mi to líbí.¨Nick s Big Robem v Beverly Hills

29. května 2010 v 15:53 | Jonas super fan number one |  Nick Jonas
Tohle je už starší, ale výrazy jsou srandovní. :)


Kevin na golfu

29. května 2010 v 15:45 | Jonas super fan number one |  Kev Jonas

Disney's Friends For Change

29. května 2010 v 15:35 | Jonas super fan number one |  Jonas Brothers
Jééé! Konečně promo k DFFC! Krása! Je tam spousta lidí, který vůbec neznám. :)


Joe odchází z Kickboxu

29. května 2010 v 15:17 | Jonas super fan number one |  Joe Jonas

Let's Go Lakers!!!

29. května 2010 v 14:54 | Jonas super fan number one |  Joe Jonas
Joe byl s kámošem na kafi a pak šli na zápas Lakers.Joe a Demi - rozchod

25. května 2010 v 20:28 | Jonas super fan number one |  Joe Jonas
Je to tak. Joe a Demi se rozešli. Demi napsala na twitter: " Dnes se kolem toho točí tolik bláznivých drbů. Měla bych to nejdříve ujasnit. Ano, já a Joe jsme se rozešli, ale nebylo to přes mobil. Věci nefungovaly tak jak by měli, ale jsme pořád přátelé. Momentálně s nikým nerandím, nejduležitější  vztah je s mými fanoušky." A Joe na to řekl: " Já i Demi jsme si uvědomovali, že náš vztah romantickou cestou nebude nijak zvlášť lehký. Strávili jsme tolik času spolu, že cítím, že teď mi záleží více na našem přátelství. Byla to má volba se rozejít a miluju ji jako svou kamarádku. Vždycky tu byla, když jsem ji potřeboval a já budu pokračovat v tom, být jejím kamarádem a nepřestanu tu být pro ni."  Nevím co si o tom mám myslet. Jenom doufám, že se nerozešli kvůli tomu, že by ohrozili jejich přátelství a přitom se pořád milovali.


5675

Porovnání

24. května 2010 v 22:51 | Jonas super fan number one |  Jonas Brothers
Přemýšlela jsem o čase. Jak je zvláštní, že když člověk změní účes nebo je starší, jak se mění. Konkrétně samozřejmě u Jonásků, jinak bych to sem nedávala. Když byl třeba Nick škvrně a teď je pořádnej GUY!!! :D Nebo i Frankie byl daleko menší než teď. Joe zase hodně často mění účesy, takže taky vypadá furt jinak a stejně dobře. Kev se hodně změnil, když měl rovný vlasy a teď je nosí kudrnatý. Ale jedno je samozřejmý. Budou pořád vypadat stejně dobře a v našich srdcích to budou navždycky perfektní a nejlepší kluci na světě! Dole jsou porovnávací fotky.

KÁMO TO JE HANNAH MONTANA!Nick a Joe na basseballu

24. května 2010 v 22:16 | Jonas super fan number one |  Jonas Brothers
Jen pár fotek. Mooc jim to sluší! :) A je neuvěřitelný, jak Joe pořád mění účesy! Sluší mu to. Sluší mu všechno!

Bratrské obětí. Hezkýýýý! :)


Od koní k JB 3.díl

24. května 2010 v 17:40 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Po dlouhé době pokráčko

"I když jsme se už potkali, pořád jsem nervózní." řekla jsem Jenny, když jsme byly na cestě do parku. "Povídej mi o tom. Nespala jsem a ani nesnídala. Ale na jídlo nemám ani pomyšlení." Přišli jsme do parku a zůstaly stát jako přibitý. Všude bylo spousta lidí. Na trávě vedle kašny stáli Jonásci. Očividně se chystali zpívat. Nick seděl za piánem, Joe měl v ruce tamburínu a Kev měl kytaru. Vypadalo to podobně jako v klipu "Love is on it's way". "Chtěli bysme tuhle písničku hrát pro naše dvě velké fanynky. Víme že tu teď jsou a tak: To je pro vás." řekl Nick. Podle situace hráli krásný song "Love is on it's way". Bylo to tak hezký! Potom když lidi odešli, šli jsme si s nimi promluvit. "Oooh! Díky!" řekla jsem. "Není zač. Napadlo nás že by se vám to mohlo líbit." řekl Joe. "Jasně že jo." řekla Jenny. "Jdeme na zmrzlinu?" zeptal se Kev. "A co s tímhle tady?" řekla jsem. "No teda až to odsud odvezeme." dodal. "Proč by ne?" souhlasila Jenny.
Šli jsme teda do cukrárny a zase si povídali jako nejlepší přátelé. O všem možném. Líbilo se mi jak se s nimi dalo krásně povídat. I když jsme se viděli dvakrát v životě, říkali jsme jim svoje problémy a oni ty jejich. Měli dobrou radu a dokázali uklidnit. "Pohádala jsem se s bráchou." řekla jim Jenny. "Ale dost vážně. Nevím co mám dělat." "A kvůli čemu? Jestli to můžu vědět." zeptal se Joe. "Jasně. Brácha je starší než já. A kouří. Chci mu to vymluvit, ale pokaždý když se o to pokusím, je z toho hádka. Řekne mi, že mu do toho nemám co mluvit. A předevčírem jsme se znova pohádali. Je hrozně tvrdohlavej. Vadí to i mamce a taťkovi." "A chce přestat nebo je mu to jedno?" zeptal se Nick. "Jo, chce přestat. Ale ne když mu to říkám." "Bojí se podívat pravdě do očí. Ví, že mu to ničí zdraví. Kolik let je od tebe?"zeptal se Nick. "Pět." "Zkus si s ním promluvit ještě jednou. Měl by to přece pochopit. Řekni mu, že ti jde o jeho zdraví." "Nebo mu pořádně vynadej, ať se mu rozsvítí." řekl Joe a všichni se zasmáli. "Jo. Udělám obojí." Ještě jsme tam pár hodin byli. "Skvěle se s váma povídá." řekla jsem. "Oh. Dík." řekl Nick. "Chcete se zejtra zase sejít?" zeptal se Kevin. "Moc rádi." řekli jsme nastejno s Jenny. "Ve stejnou dobu?" zeptal se Joe. "Jo. Tak ahoj." "Ahoj."
Ještě pár dní jsme se scházeli. Jednou jsme se měli zase sejít a když přicházeli tam, kde jsme měli mít sraz, něco se stalo. Joe, Nick a Kevin čekali na místě a když nás viděli, šli k nám. Z křoví vyběhli čtyři kluci. No kluci mohlo jim být tak třicet. Schodili je na zem a chtěli jim něco udělat. Ve vteřině jsme se rozběhli k nim. Měla jsem v kapse klíče, takže jsem je vyndala, dala si každý klíč mezi prsty, nakopla jednoho z nich (divila jsem se, že jsem to vůbec dokázala) a vrazila mu ty klíče do břicha. Sebeobrana. Padnul k zemi, ale hned se zvednul. Jenny uměla karate, takže je tam mlátila. Byla docela dobrá. Znova jsem ho nakopla a protože jsem se od Jenny něco naučila, zkoušela jsem různý chvaty. Jonásci se mezitím probrali. Řekli jsme jim ať se nehýbou. Ještě bysme nakopli je. Já a Jenny jsme ty chlapy mlátily hlava nehlava. Nakonec to vzdali, když jsme s Jenny udělali stejný pohyb a to takový, že jsme je nakopli do břicha a oni spadli na zem, tak pomlácený, že radši odešli. Nebo spíš odběhli. Od té doby jsme byli kámoši na život a na smrt. "Děkujeme." řekl Nick. "Byli jsme hrozně zaskočený, takže bysme se neubránili." přidal se Kev. "A nemáme ani škrábanec. Jak je možný, že jste byly tak rychlý?" zeptal se Joe. "Když jde o vás tak jsme museli." řekla jsem. "Nejlepší kamarádi?" zeptal se Nick. "Vždycky." řekli jsme nastejno s Jenny.


Splnění snu díl 18.

12. května 2010 v 21:19 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Od té doby bylo všechno v pohodě. "Joe?" Chtěla jsem s ním o něčem mluvit. "Jo?" "Můžu tě večer někam vzít? Máš čas?" "Jo klidně." "Tak jo, bezva."
Jeli jsme už asi hodinu po silnici. Joe už to nemohl vydržet. "Kam jedeme?" "Překvapení." Už mi bylo několik měsíců 18, takže jsem měla řidičák. Nakonec jsme zahli na cestu do lesa. Nejdřív to bylo docela úzké, ale pak se ta cesta rozšířila. Zastavila jsem a vystoupila. "Co tu děláme?" zeptal se Joe. "Pojď." Chytla jsem ho za ruku. Šli jsme dál po cestě asi tak 50 m. Byl tam strom, pod ním jemná tráva a vedle malinké jezírko. Plánovala jsem to celý den, takže tam byla rozprostřená deka, Joeovo oblíbené jídlo a pití, pod dekou rozvícené baterky, aby tam nebyla tma jak v pytli a přenosný DVD přehrávač, kdyby jsme se chtěli kouknout na film. "Páni!" řekl Joe. "To si chystala celej den?" "Jo. Pro tebe cokoliv. Snad se ti to líbí." "Jasně že jo. Je to bezva." Šli jsme si sednout. "Film "Shut Up!"?" "Jo" odpověděla jsem se smíchem. "Tak se kouknem! Nejsou tu divoký prasata?" Zasmáli jsme se. "To nevim. Možná." "Vážně?" "Ne, neboj. Na nebezpečný místo bych tě nikdy nezavedla. Po tom co sis prožil. Teda ani jinak ne." U komedie "Drž hubu!" jsme se nasmáli. (Když už jsem u toho, koukněte na ten film, je bezva. :D ) Koukali jsme na hvězdy. "Vidíš támhletu hvězdu? Tu velkou, jasnou, zářící?" zeptala jsem se. "Jo. Krásná." "Hmm. Jmenuje se Joe." "Na to ti neskočím." "Ne, ne je to pravda. Koukej." Vyhrabala jsem z tašky, co jsem měla s sebou papír. "Co je to?" "Přečti si to." "Páni!!! Ty si po mě pojmenovala hvězdu? Muselo tě stát strašně moc." "Ne tolik co si myslíš. Neměla bych na to." "To je tak milý!" "Jak jsem řekla, pro tebe všechno." "Pocem!" Obejmuli jsme se. Byl tak roztomilej! Chvíli jsme leželi. "ÁÁÁ!" Joe mě polil vodou z toho jezírka. "TY! Já tě nesnáším!" "Vážně?" lekl se. "Ne, ne. Mám tě moc ráda." Nádherně se usmál.  "Já taky. Ale přesto..." Začala bitva s vodou. Popadla jsem láhev s vodou a neúprosně stříkala. Se smíchem a né poprvé mokrý,jsme přestali. Když jsme se trochu uklidnili řekla jsem Joeovi ať jde za mnou. Šli jsme kousek dál mezi stromy. Byl tam travnatý kopeček na který jsme si sedli. Bylo to tam nádherný. Hvězdy mnohem jasnější, měsíc mnohem bělejší, řeka před námi třpytivější. "Před pár lety jsem pouze snila o tom že se s váma budu znát. Přijde mi to neuvěřitelný. Teď jsme nejlepší kamarádi. A i něco víc." "Já vím. Je to těžko uvěřitelný." "Víš, něco ti musím říct. Nikdo neví že jsem tady. Všichni doma si myslí že sem v Americe, ale ne tady u vás." "Cože? P...proč si jim to neřekla?" "Já sem se o vás tak bála, že jsem ani nikomu doma nevěřila. Nevím proč. Bála sem se, že by to někde řekli. Vím že ne, ale nemohla jsem se přimět k tomu říct to." "Hmm. To je zvláštní." "Jo je. Nejvíc mě asi mrzí, že jsem to neřekla kamarádce, která vás má ráda stejně jako já. Mohla jsem jí vzít s sebou. Na sto procent vím, že by vás nikdy neprozradila. Ale...strach byl silnější." "Vážně nás máš ráda tolik? To je hezký. Ale...no, vlastně tě chápu. Bála ses." "Já jsem se nebála. Jen...jsem měla strach." přiznala jsem a zeptala se: "Vadí ti to?" "Mně? Ne. Nic mi do toho není." "Možná bych jim to měla říct. Ale nevím jak. Kdybych to řekla kámošce, tak se mnou možná přestane kamarádit. Rodina by to vzala normálně. Ale nikomu dalšímu bych to neřekla. Máš radu?" "Možná. Víš kdyby s tebou přestala kamarádit, bylo by to špatně i pro ní. Nesetkala by se s náma. A jestli je to tvoje nejlepší kámoška, tak to co jste spolu prožili a vaše důvěra mezi sebou je silnější než hádka, nebo ne?" "Asi máš pravdu. Dík." "Tak...kdy jim zavoláš?" "Nevím jestli je dobrý, říkat tohle po telefonu. Chystáte přece Tour. Dejte na seznam Českou Republiku. Prosím. Po koncertu bysme zajeli k nám a nějak to vyřešili." "Jo to můžeme. Budeš tu až do léta?" "Asi. Nějak se mi tu zalíbilo." "To je dobře. Ou! Už jsou skoro dvě hodiny ráno. Měli bysme jít." "Jo. Jdem." Zbalili jsme všechno a odjeli. Byl úplněk, bylo dobře vidět.
Dnes 29. dubna měli Jonásci zveřejnit datumy Summer Tour. Řekla jsem všechno i Kevinovi a Nickovi. Česko tam nakonec dali. Bylo to od nich hezký.  
Pokračování příště


Joe vs. Kevin's hair

9. května 2010 v 14:34 | Jonas super fan number one |  Jonas Brothers

Nick na DC

9. května 2010 v 14:32 | Jonas super fan number one |  Nick Jonas

Natáčení JONAS

9. května 2010 v 14:29 | Jonas super fan number one |  JONAS
Vím, že to píšu po sto padesátý, ale vážně se nemůžu dočkat druhé řady!!!


Joe a Chelsea

9. května 2010 v 13:59 | Jonas super fan number one |  JONAS
Joe a Chelsea na natáčení polibku. :) Nemůžu se dočkat druhé řady! A když už jsem u toho, nejde nám Disney Channel. :C:C:C Strašně mi to vadí. Fotky jsou i vtipný. :)87454
24444441
547
57
251
87
54
5487
5845

4445
875

Promo fotky k JONAS

9. května 2010 v 13:47 | Jonas super fan number one |  JONAS
Objevili se dvě fotky k JONAS.

Jsou nádherné!

Promo fotky ke Camp Rock 2

9. května 2010 v 13:43 | Jonas super fan number one |  Jonas Brothers
Nate - Nick Jonas
Jason - Kevin Jonas
Shane - Joe Jonas

(Nejsou tu všechny, to bych se uukládala) :)