"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Splnění snu díl 9.

4. dubna 2010 v 22:36 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Doufám že se bude líbit. Komentyyyyyy! :-)

"Máme tolik dopisů od fanoušků co tě podporují a přejí hodně štěstí s hledáním Elvise. Nebo dokonce chtějí pomoct." řekl Joe Nickovi jedno ráno o vánocích. Ano. Už byli vánoce. Bývali bysme si je užili, ale né. Někdo musí ukrást Elvise. Ale kladla jsem si pořád jednu a tu samou otázku. Proč? Proč by ho někdo kradl? Přišlo mi to jako blbost. Napadlo mě samozřejmě že se někomu strašně líbí. Třeba nějakému fanouškovi. Ale pořád jsem to neviděla jako důvod ke krádeži. Ještě víc mě děsila představa, že se třeba ztratil.
U Tess to pořád vypadalo krásně. Ale k čemu nám to bylo? "Ahoj Amy." řekla smutně Tess když mi šla otevřít. "Pořád myslím na Nicka. Je mi hrozně. A...musím ti něco říct. Víš..já mám Nicka ráda. Moc ráda. No...zkrátka se mi líbí." "Já jsem to tušlia." "Jak to?" "Viděla jsem jak se na něho díváš. Ale je ti jen třináct." "Už skoro čtrnáct. Ale to je stejně jedno." "Já tě chápu. Co uděláme s Vánocema?" "No, tak to nevím. Nikdo nemá na oslavy náladu. A vlastně není ani čas. Všichni neustále hledáme Elvise." "Jo." "Mají přijet Demi a Dani." "Kdy?" "V pátek večer." "Dobře."

Zločinec
"Elvis je tak roztomilej, tatí!" řekla 4letá Ashley. "Ano, právě proto jsem ti ho koupil."odpověděl její otec Billy. "Jak dlouho jí to hodláš tajit?" zeptala se Sharon, mamka Ash. "Nemůžu jí říct, že jsem ho ukradl." "Jak si vlastně mohl?" "Podívej se jak se jí líbí. Už je to tak dlouho, můžeš to přestat rozmazávat? Navíc já nevím komu patří. A můžu za to že jsem našel tak hezkého pejska pro svojí dcerku?" "Ne, ale jen si myslím že jsme měli zkusit najít  jeho pravého majitele. Dokážeš si představit jaký má strach?" "Ále. Ten už na něj dávno zapoměl a má novýho psa." "A co když ne?" "To není můj problém. A nedívej se na mě takovým vyčítavím pohledem."

Nick byl celý dny zavřený v pokoji a telefonoval. "VIDĚLI JSTE HO? TAK JO? Ne. Tak nashle." Slyšela jsem ho říkat když jsem se za ním šla podívat. "Ahoj." řekla jsem a musela jsem se přemáhat abych to neřekla moc smutně. Tak jak jsem se cítila. "Ahoj." Mohla mi utrhnout srdce, když jsem ho viděla tak skroušeně sedět a s chrapotem, jak pořád telefonoval. "Vím že je to hodně zbytečná otázka, ale jak ti je?" "Hrozně." odpověděl. Šla jsem k němu a obejmula ho. "Hele, nepřestaneme pátrat. Nemůžeme přestat. Nezvládnu se na tebe dívat, jak trpíš." "To je dobrý." "NE, to není. Jsi strašně zničený. Vidím to na tobě." "Já si tak přeju abysme ho našli." Položil mi hlavu na rameno. Vlasy mu voněly po jabkách. Miluji jabka. Vypadalo to jako kdyby všechno bylo normální. Ale všechno bylo právě naopak. "Odpočiň si." řekla jsem. Pak jsem odešla z jeho pokoje a byla jsem tak zadumaná že jsem na konci schodů vrazila do Keva. "Ou, promiň." řekla jsem. " V pořádku. Můžeme si promluvit jestli chceš." "Tak jo. O čem?" zasmáli jsme se. "O čemkoliv. Ale ne o hlavním tématu. Víš co mám namysli. Potřebuješ se odreagovat." řekl. "Souhlasím. Dáme si džus?" "Moc rád." "Těším se na Dani a na Demi." "Jo, já taky. A víš že...

U zločince
"Tatí! Tatí! Tátí! Koukej!!! Tenhle pejsek vypadá jako Elvis!!! Mámí! Koukejte!!!" volala Ash přes celý dům. "Tak ukaž Ashley." řekla Sharon. "BILLY!" zavolala Sharon. "Co?" "Koukni!" "WOW! Ten pes vypadá úplně jako Elvis!" "Jo, to teda jo." "Co tam píšou?" Nick Jonas je na procházce se svým zlatým retrívrem Elvisem...!!! "Čti dál!" řekl Billy. Elvis je v rodině Jonasů už něco přes rok. Jeho hlavním opatrovníkem je Nick. Joe a Kevin ho prý jen rozmazlují laskominami a tak musí Nick každý den vařit žrádlo. Obyčejných granulí se prý ani nedotkne! "Vidíš mamí já ti to říkala." "Billy musíme si promluvit." "Jo." "Počkej tu, Ash." "TO SNAD NE! Já jsem rockové hvězdě ukradl psa? No to je děsný!" "Co budeme dělat?" "Ashley toho psa miluje. Ale nechat si ho nemůžeme." "No to ne." "Alespoň do vánoc. Na vánoce jí všechno vysvětlíme a koupíme nového psa." "Dobře, ale dáme jim vědět že máme jejich psa." "Blázníš Sharon? Pak nám ho nenechají ani do zítřka!" "Tak co chceš dělat?" "Prostě to do vánoc vydrží. Hvězdy mají psy jako módní doplňky. Třeba jsou nakonec rádi že je pryč, nebo mají nového psa." "No, jak myslíš."
Pokračování příště

Living the Dream2 2
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama