"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Splnění snu díl 12.

7. dubna 2010 v 23:39 | Jonas super fan number one |  FanFictions
"Ahojky." zastavil mě Joe. "Ahoj." "Napadlo mě...nó...nechceš jít na to Teen Choice Awards?" "Já jsem myslela že jdeš s Demi." "No víš mi jsme se...rozešli není to správný slovo." "Cože?" "No přijdeme si spíš jako nejlepší kamarádi než pár. Nedá se to dobře vysvětlit." "Dobře. Takže spolu nechodíte?" "Ne. Ale jak říkám, nerozešli jsme se. No...není to správný slovo." "Jasně, rozumím." "A...šla bys teda na to Teen Choice Awards?" "Tak jo." řekla jsem. "Zatím ahoj, Joe." "Ahoj."
"WOW!" řekla jsem si pro sebe. Věděl že se mi líbí. A to byl pro mě trošku problém Budu hrozně nervózní. "No snad to nějak zvládnu." řekla jsem si. Ale těšila jsem se. Bude tam zase spousta hvězd a oblečení. Teda jako myslím hezkých šatů. :-) Šla jsem za Demi. "Ahoj Demi." "Ahoj Amy." usmály jsme se. "Joe mi řekl...no jak to mám vlastně říct, to co mi řekl." zasmály jsme se. "Ptám se proto, jestli ti můžu s něčím nějak pomoct. Dobře řeknu to tak jak to zní. Že jste se rozešli." "Jo to je pravda, ale není..." "Není to správný slovo já vím." "Jo. Přesně tak." "Můžu se zeptat proč? Nic mi do toho ale není." "No já jsem se zamilovala do Sterlinga." řekla Demi. "Aha." "Uvědomila jsem si že Joe je pro mě spíš nejlepší kámoš. Líbí se mi to jo." Zasmály jsme se. "Ale do Sterliho jsem se fakt zamilovala." "Jasně. Chápu." "Tak hodně štěstí s Joem." "Ja..jak to myslíš?" koktala jsem. "Já vím že ho máš ráda." "A jak to víš?" "Vidím to." "Je to vidět?" "Ani ne, ale já to poznám." odpověděla. "Je to zvláštní že si takhle povídáme. Skoro se neznáme." "Jo." "Teda spíš já tebe protože jsi slavná, ale ty mě moc ne." Usmála jsem se. "Tak zatím ahoj." řekla jsem. "Amy?" zavolala na mě ještě. "Jo?" "Kolik ti je? Jestli se můžu zeptat." "18." "Jo. Tak ahoj."
Vzala jsem si červený šaty, vlasy jsem si navlnila a vzala si nějaký doplňky. Byla jsem nervózní. Sešla jsem dolů. "Amy?" zaslechla jsem. "Jsem nahoře, už jdu." "WOW! Moc ti to sluší." řekla jsem. Strááááááááááááááášně mu to slušelo!!! Měl černý sametový oblek.  "Dík. Tobě taky." "Díky." Nick jel ve svém autě se Sel, Kev ve svém s Dani, já a Joe v jeho a Denise, Kevin a Frankie jeli v jejich. Bylo tam hezky a vedro. :) Jeli jsme do sálu výtahem. Dotkla jsem se Joeovi ruky. Hned jsem uhnula, protože jsem se lekla. Ale bylo to hezký. Zdálo se že si toho nevšiml, ale já jsem si myslela pravý opak. :) Sedli jsme si a čekaly a čekaly a čekaly a čekaly...no dobře konec čekání. Jako první vyhlašovaly  "Favourite Couple". Vyhráli Jacob and Bella. Další vyhlašovaly "Favourite TV Actor". Zmáčkla jsem Joeovi ruku, ale ne moc. :) Nechci aby ho to bolelo. Měla jsem se co držet abych neječela, když řekli že vyhrál Kev. Stráááááááááááááááááááááááááááááááášně jsem mu to přála. Pak jsme mu všichni gratulovali. Pak vyhlašovali "Favorite Book". Vyhrálo Stmívání. "Favourite Female Athlete" vyhrála Venus Wiliams. A přišlo to. "Favourite Group". To už jsem se neudržela. Vypískla jsem a obejmula jsem Joea. Byl nejblíž. :) Pak i Nicka a Kevina. Šli převzít cenu. Řekli že děkují každému kdo jim poslal hlas a mají hroznou radost. Bylo to tak bezva! Když si šli sednout ještě jsem je obejmula. Potom vyhlásili ještě ostatní kategorie. Kategorie "Favourite Show" vyhlašovali jako poslední. Bylo by bezva kdyby vyhráli, ale život není sen. Bohužel. :( Vyhrál seriál "Hannah Montana". Jeli jsme domů. V autě jsme si s Joem povídali.
Pokračování příště
JB 346
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MJJDream MJJDream | 8. dubna 2010 v 0:25 | Reagovat

Nádherný díl 11. i 12., píšu sem komentář k oběma. :-)
Supeeeeeeeeer!!!! Aaaaaaaawwwwwwww!!!! Těším se na další!!!! :-)

2 Jonas super fan number one Jonas super fan number one | 8. dubna 2010 v 13:24 | Reagovat

[1]: Díky moc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama