"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Splnění snu díl 11.

6. dubna 2010 v 18:31 | Jonas super fan number one |  FanFictions
"Awwwwwwwww!" řekla jsem, protože jsem se dozvěděla, že má být Disney párty a my na ní jdeme. "To je bezva!" řekla mi na to Tess. "Napadlo mě jestli nechceš jít s námi?" zeptala jsem se. "Oh. Já? To jako vážně?" "Jo, proč ne. Jako host. Pojď, bude sranda." "Já bych moc ráda, ale nevím jestli můžu." "A co jestli můžeš?" zeptala se mamka Tess. "Mami, víš, Amy jde i s rodinou Jonasů na Disney párty a nabídla mi že můžu jít taky. Můžu jít taky?" "A kdo všechno tam bude?" "Spousta Disney lidí z různých serálů a filmů Disney channel." odpověděla jsem. "Tak dobře. Můžeš." "Díky, díky, díky!" řekla Tess a skočila na mamku. "No a ještě je Teen Choice Awards." oznámila jsem potom ještě Tess. "Faktis?" zasmály jsme se. "Jo, jdeme tam. Jonásci jsou nominovaný na "Favourite Music Group", "Favourite TV Show" a Kev na "Favourite TV Actor". řekla jsem. "BEZVA!" "Jdeš?" "No snad budu moct." "Fajn. Snad mamku přemluvíš" "A...do kdy tu jsi?" zeptala se Tess. "No...já nevím. Měla jsem tu být dva měsíce, ale chce se mi zůstat dýl. Uvidím."
"Musím ti něco říct." řekli Joe a Demi nastejno. "Ty první." zase nastejno. "Né, ty první." zase. "Tak já." zase. "Tak." zase. Pak se nastejno zasmály. :) Nakonec začala mluvit Demi. "Chtěla jsem se tě zeptat, jestli bys se mnou nešel na tu Disney párty. "Bezva, tak to máme stejný téma." usmál se. "Půjdeš?" "Moc rád." "Tak jo." Když se Demi chystala odejít ještě se zeptal: "A šla by si i na to Teen Choice Awards?" "Moc ráda." usmáli se.
Vůbec jsem nevěděla co si mám vzít na tu Disney párty. Nakonec sem si vybrala světle modré šaty a nějaké doplňky. Pak jsem si učesala zvláštní účes. Těšila jsem se že se potkám s Disney hvězdama. Budou tam například Sterling Knight, Brandon Mychal Smith, Taylor Swift, Mitchel Musso, Jason Earles, Miley Cyrus, Billy Ray Cyrus, John Ducey, Chelsea Staub, Nicole Anderson, David Henrie, Selena Gomez, Tiffany Thorton, Jake T. Austin Cole Sprouse a Dylan, Brenda Song, Ashley Tisdale, Zac Efron, Vannesa Hudgens, Noah Cyrus, Emily Osment...atd. Bezva že jo? No tak jsme šli. "Tess? Tess? Tak, co je? Kde si?" "Á. tady sem." "No jo tady, ale kde." "Nahoře." "Jo už jdu." "Pojď už." řekla jsem. "Jo, jo. Tak jdem." "Wow! Sluší ti to." řekla jsem. "Šaty jsem na tobě ještě neviděla." "Já na tobě taky ne." dodala Tess.
"Awwwwwwwww!" řekla pro změnu Tess. "Je to tu bezva a Nickovi to navíc tak sluší." "Jo, ale pozval Selenu." "Koukni kolik je tu hvězd!" řekla jsem. "Jo!!!!" "Tamhle jsou Jonásci, tak pojď." "Awwwwwww! Támhle je Sterling!" zaječela Tess. "Jo. A támhle je David. Bezva tak pojď." "Ahojky." řekla jsem Jonáskům. "Ahoj." Byla s nimi i Selena. "Ahoj." řekla. Pokývala jsem na ní hlavou a usmála se. Demi se bavila se Sterlingem. Viděla jsem jí na očích že se jí líbí. Ale řekla jsem si že je k Joeovi nefér. Pak se na nás ale otočila a usmála se. "Půjdeme tancovat?" zeptal se Nick. "Tak jo." řekl Kev. "Smím prosit?" zeptal se mě Joe. "Jako tenkrát na plese." odpověděla jsem. "Jo." řekl a usmál se na mě s tím jeho úžasným úsměvem. "Tak dobře." souhlasila jsem. Hráli písničky jen od Disney hvězd nebo z Disney seriálů nebo filmů. Teď hráli Fly With Me. Bylo to hezký stejně jako minule. Možná lepší.
 Hvězdy měli i hezký oblečení. Například Sel měla zajímavý střih černých šatů a vlasy měla rovně sčeasné na stranu. Nebo Ashley měla červené kratší šaty a kudrnaté rozpuštěné blond vlasy. A Miley měla fialové šaty a rozpuštěné vlasy a zakroucený pramínek měla na straně. Klukům to taky slušelo. Třeba Jake měl hezký tmavě modrý oblek. A nemusím zmiňovat že Jonáskům to taky slušelo. Tess měla růžové kratší šaty a rozpuštěné navlněné blond vlasy. Všichni jsme se dobře bavily. Pak kdo chtěl mohl zazpívat. JB zazpívali "Hello Beautiful", Sel "Tell Me Something I Don't Know", Demi "Don't Forget", Sterling "StarStruck", Taylor "White Horse", Miley "Breakout" atd. Pak byl čas odjet. "Páni!" řekla Tess v autě. "To bylo úžasný! Jsem ráda že jsem jela."
"Joe?" Demi přišla k Joeovi do pokoje. "Já fakt nevím jak ti to říct. Víš my dva jsme vždycky byli spíš nej kámoši. A...já...já...já jsem se...no...no..." "Zamilovala do Sterlinga?" řekl Joe klidně. "Jak si to poznal?" "Já jsem viděl jak se na něj díváš. Ale mě to nevadí. Já tě chápu. Taky mi pořád příjde že jsme nejlepší kámoši a ne jako pár." "Vážně?" "Jo." "Takže v poho?" "Jasně v poho. Opravdu." řekl. "Tak jo. Ahoj." "Ahoj."
Nick byl štastnej že má zpátky Elvise. Mě ale vrtala hlavou jiná věc. Co ty fotky? Jak jsem nacházela v lese.  To Billy udělat nemohl. Ten Elvise našel. Šla jsem se podívat do lesa. Tam sem vždycky našla odpověď. A vida. Byla tam nějaká holka.Měla na sobě foťák a tašku ve který měla očividně spoustu fotek. "Ahoj." řekla jsem. Vypadla jí jedna fotka. Fotka Elvise. "Ahoj." řekla nesměle. "Ty máš ráda Elvise a Jonásky?" "Jo moc." Mohlo jí být tak 8. Najednou mi bylo všechno jasný. Chodila si sem dělat fotky a měla jich tolik že jí padali. No a náhodně jí vypadli tak divně jak vypadli. "Dobře. Tak ahoj." řekla jsem a běžela zpátky. Pak jsem všem všechno řekla. Úplně na ty fotky zapoměly. "Jo to dává smysl." řekl Joe. "Fajn. Konec záhad." řekla jsem. Teď nás čekalo Teen Choice Awards.
Pokračování příště


JB 24
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama