"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Od koní k JB 1. díl

9. dubna 2010 v 20:48 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Napadla mě nová povídka. Splnění snu dopíšu, ale začnu tohle. Neřeknu jestli je dobrá, protože to nevím. :) To posuďte vy.

Jsem 19letá holka z LA. Jmenuji se Emily, ale všichni mi říkají Lily. Zbožňuju koně. Bylo mi asi 2-11 let. Milovala jsem je. A pořád miluju. Ale. Pak jsem poznala Jonas Brothers. Byl to nový nádherný pocit. Chtěla jsem je poznat. Za každou cenu. Přes jejich kanál na YouTube jsem jim napsala. Neodepsali mi, ale psala jsem jim každý den. Strašně jsem je chtěla poznat. Mamka mě vzala na jejich koncert. Při autogramiádě nebylo možné si s nimi promluvit. Na nic jsem se nemohla soustředit. Mamka mě dokonce vzala k doktorovi. Doktor řekl to samé co já. "Je zamilovaná." :) Byla to vážně mánie. Nejhorší bylo, že jsem si o nich nemohla s nikým povídat.
Šla jsem se projít do parku. Měla jsem na sobě tričko s Jonas Brothers. :) "Ahoj." oslovil mě někdo. Vzhlédla jsem a stála tam nějaká holka. Měla černé rovné vlasy. Podobně jako Selena. Mohlo jí být asi tolik co mě. "Ahoj." Přišla mi docela milá. "Máš ráda Jonas Brothers?" zeptala se. "JAK to víš?" "Možná podle trička?" Zasmály jsme se. "Jo. Přímo zbožňuju!" "O já taky!" řekla. "Ale to je bezva!" Byla jsem nadšená. "Jo. Ještě nikde jsem jejich fanynku nepotkala." "Já taky ne. Jo a co říkáš na Camp Rock 2? Už jsi ho viděla?" "JO! Je to bomba." "Přesně!" řekla jsem. "A co říkáš na "Who I Am"?" "Awwww! Je to úžasný album!!!" "JO!" "Ty jo. Povídáme si jako nejlepší kamarádky a sotva se známe." uvědomila jsem si. "Pravda. A proč ne? Ráda bych kamarádila s fanynkou Jonásků." "Já taky. Vadí mi že si o nich nemůžu povídat." "Jo mě taky. Dám ti číslo!" "Tak jo." Vyměnily jsem si čísla. "A jak se vlastně jmenuješ?" zeptala se. "Lily. Teda Emily, ale říkají mi Lily." "Já jsem Jenny."
"Ahoj mami. Jak se máš?" "No já dobře. A ty?" "Perfektně!!!" "Ale, ale. Proč pak? Že by v tom byl kluk?" "MAMI! Víš co jsem ti říkala." "Jo, vím." "Ne. Potkala jsem fanynku Jonásků!!!" "No tak to je dobře. Konečně budeš mít někoho s kým se budeš moct o nich bavit." "No právě. Jdu do pokoje. Taťka je v práci?" "Jo." Zavolala jsem Jenny a bavily jsme se celý večer. "Psala jsem jim přes YouTube. Neodepsali, ale píšu jim každý den." řekla jsem. "To taky dělám." "Máme toho tolik společnýho!" "Jo, ale budu muset končit. Nemám baterku." "Jo tak ahoj." "Ahoj."
Šla jsem na YouTube jim napsat. "I looooooooooooooooooooooooooooooooooooooove you, guys!!!!!! You're wonderful!!!! Please, write to me." "Tak a teď jen doufat." řekla jsem si.
Zdál se mi sen. Že jsem znala Jonas Brothers. Byli jsme nejlepší kámoši. A oni mi věřily. Věřily že je neprozradím novinářům. A moje sny se záhadným způsobem plní. Třeba se mi zdálo že se nám ztratil pes a pak se zase našel. A stalo se to. Ráno jsem o tom poslala Jenny SMSku. A hodně jsem se divila když mi odepsala tohle: "Dej tam ten zatracenej toaleťák. Smajlík, smajlík." Napsala jsem: "Co? Kam?" Napsala několik smajlů s déčkem a že si zpletla číslo. :D Když jsme se odpoledne sešly v parku bylo to to první co jsem jí řekla. Dlouho jsme se tomu smály. :D Byla to skvělá kámoška. Večer jsem šla na YouTube. "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Mamka a taťka už věděly že takhle ječím, když se dozvím něco o Jonáscích. Šli se podívat co je to tentokrát. Jakmile vstoupily vyskočila jsem na nohy a začala řvát. : "ODEPSALI MI! ODEPSALI MI! ODEPSALI MI! ODEPSALI MI!" "Ale zlato, to je skvělý." řekl táta. "JÁ VÍM!" NEMŮŽU TOMU UVĚŘIT!!!!! MUSÍM NAPSAT  JENNY!" Napsala jsem jí asi padesátkrát že mi odepsali, vrhla jsem se k PC a napsala zpět. "Oh! Moc děkuji za odepsání! Jste vážně úžasní! Zbožňuju vás! Mám vážně strašnou radost že jste mi odepsali. Ječela jsem na celý barák, když jsem se to dozvěděla. :) No nic já jsem Emily, ale říkají mi Lily. Vím že na to jdu rychle, ale nemohli bysme se někde setkat?
Zatím ahoj, Lily"
Jenny mi napsala: "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWW! TO JE SKVĚLÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No víš co se mi stalo? Zase jsem SMSku poslala někomu jinýmu. :D
Pokračování příště

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MJJDream MJJDream | 13. dubna 2010 v 3:26 | Reagovat

Jéééé!!!! Další super příběh!!!! :-)
Těším se na další díl. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama