"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Splnění snu díl 8.

27. března 2010 v 21:52 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Komenty pls
Byla tam fotka Elvise. "Ach jo. To snad ne. Co to může znamenat?" řekla jsem si. "Kluci? Kluci kde ste?" "AMY!?" zavolal na mě Kev. "ELVIS.." "Co?" "On..on je někde pryč!" "Asi šel někam s Nickem." "NE!" "Keve, mluv jako normální člověk!" "Pojď. Nicku? Joe? Elvis je pryč." Jak to myslíš že je pryč?" zeptal se Nick. "Někdo ho ukrad!" Uslyšeli to i ostatní. "Dneska jsem našla v lese fotku Elvise. Možná to s tím nějak souvisí." "A není někde venku a neschovává se?" zeptala se Denise. "Ne, hledal jsem ho všude." Všichni sme si sedli v obýváku. "Neměli bysme zavolat na polici a zahájit pátrání?" zeptal se Frankie. "Zatím bysme se měli podívat po okolí a nebo počkat jestli se nevrátí." řekl Joe. "Tak dem." řekl Nick. "Chci svýho psa zpět. A to co nejdřív!" Další dvě hodiny bylo slyšet pouze "ELVISI! ELVISI!...." Ale žádná odpověd. Nakonec jsme se všichni sešli asi tak uprostřed lesa což bylo zvláštní...no nic. "Nic. Nic. Nic...." znělo odevšad. "Tak co teď?" zeptal se Nick. "Asi dojde na Frankieho slova." řekl Pan Jonas. "Tak pojďte jdem domu." "NE!" řekl Nick. "Já nikam nejdu! Najdu ho!" "Jestli ho někdo ukradl, nenajdeš ho." "Já musím! Nevrátím se!" "No tak Nicku." řekl Joe. "Já tě fakt chápu, ale mysli. Je nejpravděpodobnější že ho někdo ukradl. Bohužel. Elvise mám rád stejně jako ty. Ale když tu budeš bloumat, tak mu ničím nepomůžeš. Když půjdeme domů tak zavoláme policii a oni ho třeba najdou ještě dneska." "Fajn. Tak dem."
Pan Jonas zavolal na policii. "JAK TOHLE K SAKRU MYSLÍTE? JAK ŽE JE VÁM TO JEDNO? JAK MYSLÍTE. BUDU SI NA VÁS STĚŽOVAT!!! STĚŽOVAT SI NA VÁS BUDU!!!" vztekle zavěsil. "NO TO SNAD NE!VÍTE CO MI ŘEKLI? ŽE JIM JE TO JEDNO! ŽE MÁME ZAVOLAT DO ÚTULKU, NEBO CO TO MLEL ZA NESMYSLI! Ale já si je podám, já si je podám!!!! "Kevine." zastavila ho Denise v půli cesty ke dveřím. "Uklidni se. Něco vymyslíme. Sice nevím co, ale něco jo." "A co?" zeptal se Nick. "Možná bysme se na to měli podívat trochu filmově. Chce to sprá..." začal říkat Joe, ale nedořekl to. "Jo, jo to už jsme slyšeli." řekl Kev. Joe se na něj naštvaně podíval, že mu překazil dramatický okamžik. "Vtipný."řekl Nick. "Trochu" řekl Joe. "Vůbec" řekl Nick. "Ne to není. Když Nick bude smutnej nebude skládat. Když nebude skládat bude to blbý. Když nebude skládat nebude fungovat kapela. Když nebude...." "FRANKIE!" řekli všichni najednou. "Pardon." "Tak to můžu jít zase ven a vyřvat si hlasivky." řekl Nick. "Ne. To nejde." řekla Denise. "A co mám dělat? Já..já..já nemůžu." odešel do svého pokoje. "No nazdar." zašeptal Kev smutně.
Ráno jsme byli všichni přešlí z toho všeho. Napsala jsem Tess SMSku co se stalo a že dneska zase nepřijdu. Odpověděla že to chápe a že už je na cestě sem.  "TO JE DĚSNÝ!" řekla. "Já vím. Nick je naprosto zničenej. Za chvíli deme zase hledat." "Půjdu s váma." "Jasně."
"Další čtyři hodiny volání a na nic!" řekla Denise když jsme se zase sešli někde v lese. "Tak dem pryč." "Ne! Teď už fakt ne." řekl Nick. "Neodejdu dokud neprozkoumám každej kout na tomhle místě." "A já mu pomůžu." řekla Tess. "Já taky." řekl Joe. "Jo, já taky." řekl Kev. "Já taky." řekla jsem nakonec já. "No jak myslíte." řekl Kevin st. "Ale já vás chápu." řekla Denise. "Můžu vám pouze popřát štěstí." "Díky." řekl Nick a ostatní pouze pokývali hlavou.
Pokračování příště

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MJJDream MJJDream | 1. dubna 2010 v 1:20 | Reagovat

Super, je to vtipné, napínavé a smutné, těším se na další díl. :-)

2 jobrothers jobrothers | 1. dubna 2010 v 21:44 | Reagovat

[1]: Ooooo! Thank You! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama