"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Splnění snu díl 7.

24. března 2010 v 17:31 | Jonas super fan number one |  FanFictions
"Ahoj Amy." Denise přišla ke mě do pokoje. "Ahoj." "Víš o tom, že se tu bude konat předvánoční ples?" "Ne, to mi nikdo neřekl." "My tam chodíme každý rok, tak mě napadlo že asi budeš chtít jít s námi." "Já nevím, nejsem společenský typ a nemám ani na ples co na sebe." "Já bych ti klidně s výběrem šatů pomohla." "Ještě si to rozmyslím." "Dobře." Tak. A měla jsem další věc na přemýšlení. Na jednu stranu jsem chtěla, ale na druhou jsem se styděla. Nakonec jsem se rozhodla že půjdu. Mohla by to být zábava. Šla jsem k Denise. "A kdy to je?" "Zítra." "Cože? Tak brzo?!" "Jo víš promiň, nějak jsem se nedostala k tomu říct ti to dřív." "To je dobrý. Zajedeme do města a vybereme nějaké šaty a tak?" "Moc ráda. Jenom se převlíknu." Musela jsem ještě zavolat Tess že nepřijdu. "Jo o tom plesu vím, taky tam jdu." "Bezva. Uvidíme se tam."
"Denise?" "Ano?" "Počkáš ještě prosím chvíli musím se mrknout do lesa jestli je tam další fotka." "Jo jo." Byla tam. Byl na ní Nick a Elvis. "Hmmmm. Divný." řekla jsem si pro sebe.
Na nákupech jsme nejdřív museli vybrat šaty. Bylo jich snad tisíc. Zkoušela jsem si jich tolik že už jsem nevěděla co jsem měla předtím na sobě. "ANO! To je ono!" vykřikla Denise, když jsem vyšla v nádherných, safírově modrých šatech. Byli zvláštně melírované a vypadaly vážně úchvatně. "Tak. A teď na šperky a dopĺňky."
"Kde je Amy s mamkou?" zeptal se Kev. "Na nákupech. Jeli něco kupovat na ples." odpověděl Joe. "No jo ten ples. Je to už zítra že jo?" "Jo je." "Nicku, pozveš Selenu?" "Už jsem jí pozval." odpověděl. "A?" "Přijmula to." "A Joe, pozval si Demi?" zeptal se Nick. "Jo ale nemůže má koncert. Bohužel."
Konečně jsme od tamtud odjeli. Když jsme přijeli domů ukázala jsem klukům tu fotku Nicka a Elvise. "Předchozí fotka byla Joa a Elvise." řekla jsem. "Je to divný. Na obou je Elvis." řekl Nick. "No uvidíme jak se to vyvine."
Ráno jsem se probudila s trémou. Nebála jsem se jen...jsem měla strach. :-) V lese zase byla fotka. Keva a Elvise. "No to snad ne!" řekla jsem si pro sebe. "Co to může znamenat?" zeptala jsem se ostatních. Sedli jsme si v kuchyni a začali to řešit. "To nevím." řekl Joe. "Proč by na všech byl Elvis? Co ten s tímhle vším má?" řekl Frankie. "Budeme asi muset počkat na další fotky." řekl Nick. "Jako vždy." řekl Kevin.
Den utekl nějak rychle. Už byl totiž čas se začít připravovat. Měla jsem tam jet s Denise. Než jsem se začala připravovat zastavil mě Joe. "Ahojky."řekl. "Ahoj." "Vím že je to na poslední chvíli ale...no...chtěl jsem se tě zeptat jestli bys se mnou nechtěla jít na ten ples? Demi má koncert tak nemůže." "Jako kamarádi?" "Jasně jako kámoši." "Tak jo moc ráda." Byla jsem strááášně ráda. :-) "Tak můžeme?" zeptala se Denise. "Jo víš on mě pozval Joe já pojedu s ním." "Jo ták."řekla a šibalsky se na mě podívala. "Hele nech si to."řekla jsem se smíchem. "Jako kámoši." "Jo já vím." "Vážně. Vždyť chodí s Demi." Šla jsem před dům, Joe už tam čekal a stráááááááášně mu to slušelo. "Wow!" řekli jsme na stejno. Rozesmáli jsme se. "Moc ti to sluší."řekla jsem. "Díky tobě taky. Nikdy jsem tě neviděl v šatech." "Já tebe v obleku jenom na fotkách." Zasmáli jsme se. "Tak jedem?" "Jo jedem." Na plese to bylo bezva. Dani, Kevinovi, Seleně i Nickovi to slušelo. I Denise, Frankiemu a Kevinovi. :-) Lidi chtěli aby tam zazpívali Jonas Brothers. Zpívali tam prý pokaždé. Zazpívali "Hello Beautiful", "S.O.S.", "Goodbye and Goodnight", "Appreciate", "Video Girl", "Before the Storm" (Mileyin hlas zpívala Selena :-) ) "Love Bug" a "Time for me to fly". Bylo to úžasné. Pak tam další písničky pouštěli. Pak jsme si zatancovali. Hráli "Speechles" od Michaela Jacksona. (Nádherná píseň) "Smím prosit?" zeptal se Joe. "Jistě." Pak jsme tancovali na tu překrásnou písničku. Na konci písničky jsme se objali. "Díky." řekli jsme současně. Kouzelný tanec. Pak jsme šli z parketu a chovali jsme se oba nervózně. Joeovi spadli vlasy do očí a vypadal strašně roztomile.
Pokračování příště

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama