"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Splnění snu díl 6.

23. března 2010 v 19:20 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Hlavou mi vrtala divná věc. Vzpoměla jsem si totiž že jsem tenkrát viděla odjíždět dodávku a Tess by přece nemohla jed v dodávce. "Ahoj Nicku." "Ahoj." Řekla jsem mu to a byl z toho dost zmatený. "Je to divný. Pojď, řeknem to ostatním a zeptáme se Tess."
"COŽE?"řekla Tess. "To není možný!" "Bohužel je." "To znamená že nás sleduje ještě někdo."řekl Kevin. "Možná bychom se na to měli podívat trochu filmově. Chce to správný světlo, správnej úhel kamery, až se nám ten kdo nás sleduje dostane do rukou tak to pěkně schytá!"řekl Joe a nasadil si tmavé sluneční brýle. "Jo, tak to bylo dobrý!"řekl Frankie. "Ticho narušíš ten moment. Všichni se rozhlídnou do strany." Nick se nikam nerozhlídnul a řekl: "Neměly bysme se starat o to jak na těch fotkách vypadáme, ale o to kdo nás seduje." "Správná úvaha detektive."řekl Joe a lehce Nickovi zabouchal pěstmi na rameno. Všichni jsme pak šli pryč.
Ráno jsem v lese našla další fotku. Zdálo se že zločinec je buď nešikovný nebo tam ty fotky nechává schválně. Byla to fotka Joa a Elvise jak hrají fotbal. Šla jsem k Tess, chodila jsem k ní každý den, ráno asi tak na 2 až 3 hodiny. Přípravy byli v plném proudu. Dům vypadal nádherně. Rozhodli jsme se ho totiž přemalovat aby ladil k těm všem ozdůbkám. Včera se dodělal. Dneska nás čekalo zdobení. Do vánoc zbývali 3 a půl týdne. Nějak se mi zatím podařilo to, že se nikdo z rodiny Jonasů nezeptal kde Tess bydlí. Ale měla jsem strach, protože pokaždé když jsem přišla tak Joe byl venku jako kdyby na mě čekal.
"Vypadá to nádherně." řekla jsem když jsme to za 3 hodiny dokončily. "Jo a ještě aby ne."odpověděla Tess.
Takhle podobně vypadal:

Krása co? :-)
S firmou na ozdobu domů jsme to zládli.
Když jsem přišla domů Joey jako obvykle čekal. "Na koho tu čekáš "DJ Danger"? řekla jsem se smíchem. "Já na nikoho nečekám, jen jsem rád venku." "Jasně každý den, ve stejnou dobu, když přijdu tak jdeš domu..." "Helé." "Ne, nemyslím to zle to bych si nikdy nedovolila. Tak jdeš domu?" "Jo asi jo. Ale ještě chvíli tu budu." "Vážně to nemyslím zle." "Já vím. Jen chci být ještě na vzduchu." "Chceš společnost? Dlouho sme si nepovídali." "Moc rád. Vím že máš nějaký tajnosti s Tess, ale neboj na nic se ptát nebudu." "Né nemám jak si na to přišel???" "Ale prosím tě. V poho mě to vážně nevadí." "Co uděláme s tím fotografem? Jo to mi připomíná tady. Tahle fotka byla dneska ráno v lese." "Já a Elvis? Jaká byla ta předchozí fotka?" "Žádná nebyla. Tu předchozí udělala Tess." "Aha. Sleduj ty další. Pokud je tam nechává schválně, je možný že do sebe pak nějakým způsobem zapadnou." "Jo, taky mě to napadlo." "A neměla bys tam chodit sama. Nevíme jak je nebezpečný." "No ale jinak to asi nepůjde. Víš proč. Ty tajnosti." "Nemůžeš tam ale chodit sama. Co když se ti něco stane?" "Uklidni se. Dávám pozor. A umím sebeobranu. A...jak to že máš o mě takový strach?" "No...já...noo...já, no..." "To je dobrý. Ale takhle nervózního jsem tě snad ještě neviděla." "Já nejsem nervózní." "To je dobrý, vážně. Půjdu domů. Nechám tě tu opuštěného a ztraceného! CO JENOM budeš dělat?!" "TY!" Začal mě lochtat a já jsem spadla k zemi. "NEVZDÁM SE!" Oplácela jsem mu to. Ještě do toho všeho tam přišel Elvis a začal do nás šťouchat. Dostali jsme ještě větší záchvat smíchu. Pak jsme vstali, celý vysmátý a vyslintaný a šli jsme do domu. Všichni se nejdřív lekli a pak dostali taky záchvat smíchu. Museli jsme vypadat děsně srandovně. Taky jsme se zase začali smát. Asi tak po pěti minutách jsme přestali a šli jsme se vykoupat a převlíknout. Joeovi to strašně slušelo.
Pokračování příště

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MJJDream MJJDream | 24. března 2010 v 0:48 | Reagovat

Awwww super!!!! Těším se na další dílek. :-) Super povídka a vtipná. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama