"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Splnění snu díl 5.

21. března 2010 v 18:01 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Všichni jsme si sedli v obýváku a Tess jim všechno řekla. "TESS!" Uslyšeli jsme z venčí volání. Byla to mamka Tess. Přiřítila se jako šílená, vlasy měla na všechny strany a vypadala legračně. "Mami?" "Kde si byla? Měla jsem o tebe hrozný strach! Je půl dvanácté." "Promiň. seznámila jsem se s rodinou Jonasů. Díky Amy." "Dobrý den" odpověděla jsem nesměle. "Ahoj."

Ráno mi přišla SMSka. Ahoj Amy, chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za ten včerejšek. Můžeme se sejít u mě doma? Ahoj Tess Odpověděla jsem že může přijít sem kdykoli bude chtít a že přijdu. Šla jsem tedy k ní domů. "Ahojky" řekla jsem když mi otevřela. "Ahoj pojď dál. Víš chtěla jsem s tebou o něčem mluvit...
"No teda Tess! To je senzační nápad!" "Díky." "Taky jsem na to myslela ale tohle by se mi nepodařilo vymyslet." "Mami?" zavolala Tess na mamku." "Ano zlato?" "Potřebuju s tebou o něčem mluvit. ......tak jestli nás hodíš do města abysme to mohli zařídit." "Velice ráda je to úžasný nápad.Pojedu s vámi a pomůžu vám. A Amy si určitě bude vědět rady s vybíráním." "Jo asi jo." "Bezva tak jedem" řekla Tess.

"Nevíte kde je Amy?" zeptal se Joe ostatních. "Jo byl tu lístek že šla k Tess. Proč se ptáš?" odpověděl Kev. "Jenom tak." Kev mrkl na Nicka. Přesně věděl co tím myslí. "Kam jdeš? My přece nevíme kde Tess bydlí." řekl Nick. "Á no jo." "Neviděl jsem ho takhle nervózního už dlouho." "Jo já taky ne." odpověděl Kev.

No dobře řeknu vám o co jde. Blížily se vánoce a Tess vymyslela úžasný nápad. U nich doma to pohádkově vyzdobíme. Ven stačí pár světel a řetězů a dovnitř nějaké ty vánoční věci, aby to všechno ladilo. Chtěla rodině Jonasů a taky mě všechno vynahradit. Teď jsme v nákupním centru nakupovaly dárky. Přísahala bych že je jich nejmíň sto. Sice jsem je dobře znala, ale s vybíráním dárků jsem měla děsnej problém. Ale nakonec jsme něco pečlivě vybrali, naskládali do obřího auta a odjeli jsme. "NESNÁŠÍM NÁKUPY!!!" řekla jsem. Byli jsme tam asi 3 nebo 4 hodiny.
Joe čekal před domem a hrál s Elvisem fotbal. "Ahoj!" řekl když jsem přišla. "Ahoj." "Byla jsi pryč dlouho." "Jo." "Jak to jde s Elvisem? Co ty starý triky co jsme ho učily, pořád je umí?" "Jo jo pamatuje si je." Usmál se. "Nechceš si zahrát?" "Moc ráda." Pak jsme další hodinu vyděli packy všude. :-) "Dlouho jsem se takhle nebavila. Naposledy včera." Zasmáli jsme se a Denise nás zavolala na oběd. Bylo to vynikající. Potom jsme šli s klukama zpívat. Bylo to bezva, ukázala jsem jim co jsem se naučila s kytarou a že se učím Kevinův trik. A myslela jsem že omdlím když mi řekli jestli bych s nimi nechtěla nazpívat duet. Jen tak pro srandu, že bych si to vyskoušela. Odmítla jsem protože jsi myslím že nejsem dobrá ale naléhali a hodně tak jsem souhlasila.
Pokračování příště

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MJJDream MJJDream | 22. března 2010 v 3:24 | Reagovat

Další bezva dílek, vážně moc hezká povídka. :-) Těším se na další díl. :-)

2 Jonas super fan number one Jonas super fan number one | 22. března 2010 v 15:04 | Reagovat

[1]: Opět díky :-)

3 MJJDream MJJDream | 24. března 2010 v 0:49 | Reagovat

[2]: Opět není zač. :-) :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama