"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Splnění snu díl 4.

20. března 2010 v 20:40 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Zločinec
Dneska se s nimi už musím setkat. Ta holka přijde. Určitě přijde a pak mi řekne co je zač. Vím že to byla ona co mě viděla a co našla tu fotku. Musím počítat i s tím že tam budou někde ostatní. Tu holku by asi nenechali jen tak jít.
Bylo půl čtvrté. Nakonec jsme se dohodli že Denise, Frankie, Kev a Nick zůstanou doma. Joe a Kevin Sr. půjdou se mnou. Divila jsem se, ale Joe se okamžitě nabídnul že půjde se mnou. "Tak" řekla Denise. Kevin a Joe měli na sobě legrační oblečení na kterém byli i nějaké lesní věci. Vypadalo to srandovně, ale hezky. Bylo to domluvené tak že Kevin a Joe budou na tom velkém stromě. Byl dost velký a měl obrovské větve dobré na sezení. Kolem sedmi jsme tam přišli. Joe a Kevin si sedli na strom ( :-) ) a přesně v půl osmé přicházel ten zločinec. Myslela jsem že mě šálí oči. Byla to docela mladá holka, odhadovala jsem jí tak 14. "Ahoj" řekla. "Ahoj" odpověděla jsem váhavě. "Ty se znáš s Jonas Brothers odkud?" Byla to přímá ostrá otázka. "Hele proč tohle děláš?" Zeptala jsem se místo odpovědi. "A co dělám? Spíš co ty děláš. Nevíš kolik tady mám lidí." "Myslím že vím." "Vážně?" "Jo, nula." "Proč si si tím tak jistá?" "Cítím to. Kolik ti je?" "Třináct." Zírala jsem. "O rok míň než jsem ti odhadovala." "Dobře tohle mě nebaví. Mám moc ráda Jonas Brothers. Nedávno jsme se přistěhovali do domu za lesem. Od té doby co vím že tu bydlí se s nimi chci setkat. Ale neměla jsem odvahu si s nimi promluvit. A potom si přijela ty a našla si tu fotku a já jsem... " "Dobře, zadrž. Chápu to." "Faktis?" "No jasně faktis." Zasmáli jsme se. Tak náhlou změnu v jejím chování jsem nečekala. Začala mi vyprávět o sobě a jak Jonásky poznala. "Jednou jsem v rádiu slyšela S.O.S. . A řekla jsem rodičům že musím mít jejich CD. Pak jsem se dívala na jejich fotky a musela jsem si o nich i něco přečíst. Byla to prostě mánie. Dívala jsem se na jejich videa a videoklipy, sháněla jsem s nimi různé věci, mám všechny jejich CD." " I "It's about time" a "Nicholas Jonas" ?" " Jo, jo i ty." "No, bezva." Byli jsme spolu chvíli a bylo to jako kdyby jsme se znali celý život. "Na zločince si docela milá." "Jo no tohle můžeme to smazat?" "U mě klidně ale zeptej se Jonasů." "No já nevím budu děsně nervózní." "No hele já jsem se s nimi poprvé potkala na koncertě a omdlela jsem a měla jsem z toho otřes mozku." "Fakt?" "Jo jo." Začala jsem jí vyprávět svůj příběh a když jsem skončila ocitli jsme se najednou před domem Jonásků. Bylo 10 hod. "Ahoj"řekla všem nervózně. Kdybych jí nedržela tak by spadla. K její úlevě a i mojí se všichni usmáli.
Pokračování příště

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MJJDream MJJDream | 21. března 2010 v 0:39 | Reagovat

Super povídka, moc se mi líbí a nemůžu se dočkat pokračování. :-)

2 Jonas super fan number one Jonas super fan number one | 21. března 2010 v 13:10 | Reagovat

[1]: Díky :-D

3 MJJDream MJJDream | 22. března 2010 v 3:25 | Reagovat

[2]: Není zač. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama