"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Splnění snu díl. 2

19. března 2010 v 11:45 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Zbytek dne mi vrtala hlavou ještě jiná věc. Joe byl ve svém pokoji. "Ahoj" řekla jsem. Vzhlédl ke mně a usmál se. "Víš máme v Česku takový blog kam chodím. Je o vás a o různých věcech co děláte a jak pomáháte. Nic mi do toho není ale píše se tam že chodíš s Demi. Tak mě tak napadlo jestli je to pravda. "Jo". řekl. Jako by mnou projelo tisíc nejostřejších nožů. "Jo víš já nechci aby to nějak vadilo, to co ti teď řeknu, protože Demi mám taky ráda. No já mám ráda SAMOZŘEJMĚ tebe, Kevina i Nicka ale jak to říct...Tebe trochu jinak jestli mi rozumíš. "Ou, jo rozumím."
"Jenom jsem chtěla aby si to věděl." "Jasně v poho, pojď sem, sedni si. Já nechci aby to narušilo naše přátelství a myslím že ty taky ne." "Ne, to nechci." "Bezva, víš my dva budeme vždycky BFF." "Jo, myslím že jo a jsem ráda." Potom jsme se objali a nevím jak dlouho to objetí trvalo. Mě to rozhodně připadalo jako celá věčnost. Pak jsem šla do svého pokoje pro hosty a tam jsem sebou praštila na postel a vzbudila jsem se až ráno.

Další den jsem se Joeymu trochu vyhýbala. Ale podařilo se mu, mě zastavit. "Ahojky" řekl. "Ahoj". "Víš jenom jsem chtěl vědět, k tomu našemu včerejšímu rozhovoru, jak dlouho už to trvá? "Ještě od doby co jsem se s vámi poprvé potkala. No spíš ještě dřív. Skoro od té doby co vás mám ráda." "Ty jo, to by mě nenapadlo." "Takže v pohodě?" "Jo v pohodě" usmál se.
Zbytek dne byl perfektní, přehráli mi pár nových písniček. Byli úžasné! Ale zase jsem mezi stromy zahlédla ten pohyb. Tentokrát jsem se rozhodla že o tom řeknu Elvisovi. :-) No co, naslouchal ale zatím mlčel. :-) Rozhodla jsem se, to prozkoumat blíž a na vlastní pěst. Šla jsem do lesa a uviděla jsem v dálce ujíždět dodávku. "A hele" řekla jsem si. Na zemi totiž ležela fotka. Fotka domu kluků. "To znamená že tu máme nějaké slídili." U večeře jsem to všem řekla a byli z toho špatní. Ukázala jsem jim tu fotku. "Už jsem viděla nějaký pohyb mezi stromy druhý den po příjezdu, ale nechtěla jsem vás zbytečně plašit." "Ano to chápeme" řekla Denise. "Ale musíme s tím něco dělat." "Já toho zločince budu klidně sledovat." řekli jsme najednou Kevin, Nick, Joe a já. Zasmáli jsme se tomu ale domluvili jsme se že to tak doopravdy uděláme.
Pokračování příště

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama