"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Březen 2010

JONAS

29. března 2010 v 17:56 | Jonas super fan number one |  JONAS
Tady je pár dílů ze show JONAS (anglicky)
A tady pár česky.
Splnění snu díl 8.

27. března 2010 v 21:52 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Komenty pls
Byla tam fotka Elvise. "Ach jo. To snad ne. Co to může znamenat?" řekla jsem si. "Kluci? Kluci kde ste?" "AMY!?" zavolal na mě Kev. "ELVIS.." "Co?" "On..on je někde pryč!" "Asi šel někam s Nickem." "NE!" "Keve, mluv jako normální člověk!" "Pojď. Nicku? Joe? Elvis je pryč." Jak to myslíš že je pryč?" zeptal se Nick. "Někdo ho ukrad!" Uslyšeli to i ostatní. "Dneska jsem našla v lese fotku Elvise. Možná to s tím nějak souvisí." "A není někde venku a neschovává se?" zeptala se Denise. "Ne, hledal jsem ho všude." Všichni sme si sedli v obýváku. "Neměli bysme zavolat na polici a zahájit pátrání?" zeptal se Frankie. "Zatím bysme se měli podívat po okolí a nebo počkat jestli se nevrátí." řekl Joe. "Tak dem." řekl Nick. "Chci svýho psa zpět. A to co nejdřív!" Další dvě hodiny bylo slyšet pouze "ELVISI! ELVISI!...." Ale žádná odpověd. Nakonec jsme se všichni sešli asi tak uprostřed lesa což bylo zvláštní...no nic. "Nic. Nic. Nic...." znělo odevšad. "Tak co teď?" zeptal se Nick. "Asi dojde na Frankieho slova." řekl Pan Jonas. "Tak pojďte jdem domu." "NE!" řekl Nick. "Já nikam nejdu! Najdu ho!" "Jestli ho někdo ukradl, nenajdeš ho." "Já musím! Nevrátím se!" "No tak Nicku." řekl Joe. "Já tě fakt chápu, ale mysli. Je nejpravděpodobnější že ho někdo ukradl. Bohužel. Elvise mám rád stejně jako ty. Ale když tu budeš bloumat, tak mu ničím nepomůžeš. Když půjdeme domů tak zavoláme policii a oni ho třeba najdou ještě dneska." "Fajn. Tak dem."
Pan Jonas zavolal na policii. "JAK TOHLE K SAKRU MYSLÍTE? JAK ŽE JE VÁM TO JEDNO? JAK MYSLÍTE. BUDU SI NA VÁS STĚŽOVAT!!! STĚŽOVAT SI NA VÁS BUDU!!!" vztekle zavěsil. "NO TO SNAD NE!VÍTE CO MI ŘEKLI? ŽE JIM JE TO JEDNO! ŽE MÁME ZAVOLAT DO ÚTULKU, NEBO CO TO MLEL ZA NESMYSLI! Ale já si je podám, já si je podám!!!! "Kevine." zastavila ho Denise v půli cesty ke dveřím. "Uklidni se. Něco vymyslíme. Sice nevím co, ale něco jo." "A co?" zeptal se Nick. "Možná bysme se na to měli podívat trochu filmově. Chce to sprá..." začal říkat Joe, ale nedořekl to. "Jo, jo to už jsme slyšeli." řekl Kev. Joe se na něj naštvaně podíval, že mu překazil dramatický okamžik. "Vtipný."řekl Nick. "Trochu" řekl Joe. "Vůbec" řekl Nick. "Ne to není. Když Nick bude smutnej nebude skládat. Když nebude skládat bude to blbý. Když nebude skládat nebude fungovat kapela. Když nebude...." "FRANKIE!" řekli všichni najednou. "Pardon." "Tak to můžu jít zase ven a vyřvat si hlasivky." řekl Nick. "Ne. To nejde." řekla Denise. "A co mám dělat? Já..já..já nemůžu." odešel do svého pokoje. "No nazdar." zašeptal Kev smutně.
Ráno jsme byli všichni přešlí z toho všeho. Napsala jsem Tess SMSku co se stalo a že dneska zase nepřijdu. Odpověděla že to chápe a že už je na cestě sem.  "TO JE DĚSNÝ!" řekla. "Já vím. Nick je naprosto zničenej. Za chvíli deme zase hledat." "Půjdu s váma." "Jasně."
"Další čtyři hodiny volání a na nic!" řekla Denise když jsme se zase sešli někde v lese. "Tak dem pryč." "Ne! Teď už fakt ne." řekl Nick. "Neodejdu dokud neprozkoumám každej kout na tomhle místě." "A já mu pomůžu." řekla Tess. "Já taky." řekl Joe. "Jo, já taky." řekl Kev. "Já taky." řekla jsem nakonec já. "No jak myslíte." řekl Kevin st. "Ale já vás chápu." řekla Denise. "Můžu vám pouze popřát štěstí." "Díky." řekl Nick a ostatní pouze pokývali hlavou.
Pokračování příště


Splnění snu díl 7.

24. března 2010 v 17:31 | Jonas super fan number one |  FanFictions
"Ahoj Amy." Denise přišla ke mě do pokoje. "Ahoj." "Víš o tom, že se tu bude konat předvánoční ples?" "Ne, to mi nikdo neřekl." "My tam chodíme každý rok, tak mě napadlo že asi budeš chtít jít s námi." "Já nevím, nejsem společenský typ a nemám ani na ples co na sebe." "Já bych ti klidně s výběrem šatů pomohla." "Ještě si to rozmyslím." "Dobře." Tak. A měla jsem další věc na přemýšlení. Na jednu stranu jsem chtěla, ale na druhou jsem se styděla. Nakonec jsem se rozhodla že půjdu. Mohla by to být zábava. Šla jsem k Denise. "A kdy to je?" "Zítra." "Cože? Tak brzo?!" "Jo víš promiň, nějak jsem se nedostala k tomu říct ti to dřív." "To je dobrý. Zajedeme do města a vybereme nějaké šaty a tak?" "Moc ráda. Jenom se převlíknu." Musela jsem ještě zavolat Tess že nepřijdu. "Jo o tom plesu vím, taky tam jdu." "Bezva. Uvidíme se tam."
"Denise?" "Ano?" "Počkáš ještě prosím chvíli musím se mrknout do lesa jestli je tam další fotka." "Jo jo." Byla tam. Byl na ní Nick a Elvis. "Hmmmm. Divný." řekla jsem si pro sebe.
Na nákupech jsme nejdřív museli vybrat šaty. Bylo jich snad tisíc. Zkoušela jsem si jich tolik že už jsem nevěděla co jsem měla předtím na sobě. "ANO! To je ono!" vykřikla Denise, když jsem vyšla v nádherných, safírově modrých šatech. Byli zvláštně melírované a vypadaly vážně úchvatně. "Tak. A teď na šperky a dopĺňky."
"Kde je Amy s mamkou?" zeptal se Kev. "Na nákupech. Jeli něco kupovat na ples." odpověděl Joe. "No jo ten ples. Je to už zítra že jo?" "Jo je." "Nicku, pozveš Selenu?" "Už jsem jí pozval." odpověděl. "A?" "Přijmula to." "A Joe, pozval si Demi?" zeptal se Nick. "Jo ale nemůže má koncert. Bohužel."
Konečně jsme od tamtud odjeli. Když jsme přijeli domů ukázala jsem klukům tu fotku Nicka a Elvise. "Předchozí fotka byla Joa a Elvise." řekla jsem. "Je to divný. Na obou je Elvis." řekl Nick. "No uvidíme jak se to vyvine."
Ráno jsem se probudila s trémou. Nebála jsem se jen...jsem měla strach. :-) V lese zase byla fotka. Keva a Elvise. "No to snad ne!" řekla jsem si pro sebe. "Co to může znamenat?" zeptala jsem se ostatních. Sedli jsme si v kuchyni a začali to řešit. "To nevím." řekl Joe. "Proč by na všech byl Elvis? Co ten s tímhle vším má?" řekl Frankie. "Budeme asi muset počkat na další fotky." řekl Nick. "Jako vždy." řekl Kevin.
Den utekl nějak rychle. Už byl totiž čas se začít připravovat. Měla jsem tam jet s Denise. Než jsem se začala připravovat zastavil mě Joe. "Ahojky."řekl. "Ahoj." "Vím že je to na poslední chvíli ale...no...chtěl jsem se tě zeptat jestli bys se mnou nechtěla jít na ten ples? Demi má koncert tak nemůže." "Jako kamarádi?" "Jasně jako kámoši." "Tak jo moc ráda." Byla jsem strááášně ráda. :-) "Tak můžeme?" zeptala se Denise. "Jo víš on mě pozval Joe já pojedu s ním." "Jo ták."řekla a šibalsky se na mě podívala. "Hele nech si to."řekla jsem se smíchem. "Jako kámoši." "Jo já vím." "Vážně. Vždyť chodí s Demi." Šla jsem před dům, Joe už tam čekal a stráááááááášně mu to slušelo. "Wow!" řekli jsme na stejno. Rozesmáli jsme se. "Moc ti to sluší."řekla jsem. "Díky tobě taky. Nikdy jsem tě neviděl v šatech." "Já tebe v obleku jenom na fotkách." Zasmáli jsme se. "Tak jedem?" "Jo jedem." Na plese to bylo bezva. Dani, Kevinovi, Seleně i Nickovi to slušelo. I Denise, Frankiemu a Kevinovi. :-) Lidi chtěli aby tam zazpívali Jonas Brothers. Zpívali tam prý pokaždé. Zazpívali "Hello Beautiful", "S.O.S.", "Goodbye and Goodnight", "Appreciate", "Video Girl", "Before the Storm" (Mileyin hlas zpívala Selena :-) ) "Love Bug" a "Time for me to fly". Bylo to úžasné. Pak tam další písničky pouštěli. Pak jsme si zatancovali. Hráli "Speechles" od Michaela Jacksona. (Nádherná píseň) "Smím prosit?" zeptal se Joe. "Jistě." Pak jsme tancovali na tu překrásnou písničku. Na konci písničky jsme se objali. "Díky." řekli jsme současně. Kouzelný tanec. Pak jsme šli z parketu a chovali jsme se oba nervózně. Joeovi spadli vlasy do očí a vypadal strašně roztomile.
Pokračování příště


Splnění snu díl 6.

23. března 2010 v 19:20 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Hlavou mi vrtala divná věc. Vzpoměla jsem si totiž že jsem tenkrát viděla odjíždět dodávku a Tess by přece nemohla jed v dodávce. "Ahoj Nicku." "Ahoj." Řekla jsem mu to a byl z toho dost zmatený. "Je to divný. Pojď, řeknem to ostatním a zeptáme se Tess."
"COŽE?"řekla Tess. "To není možný!" "Bohužel je." "To znamená že nás sleduje ještě někdo."řekl Kevin. "Možná bychom se na to měli podívat trochu filmově. Chce to správný světlo, správnej úhel kamery, až se nám ten kdo nás sleduje dostane do rukou tak to pěkně schytá!"řekl Joe a nasadil si tmavé sluneční brýle. "Jo, tak to bylo dobrý!"řekl Frankie. "Ticho narušíš ten moment. Všichni se rozhlídnou do strany." Nick se nikam nerozhlídnul a řekl: "Neměly bysme se starat o to jak na těch fotkách vypadáme, ale o to kdo nás seduje." "Správná úvaha detektive."řekl Joe a lehce Nickovi zabouchal pěstmi na rameno. Všichni jsme pak šli pryč.
Ráno jsem v lese našla další fotku. Zdálo se že zločinec je buď nešikovný nebo tam ty fotky nechává schválně. Byla to fotka Joa a Elvise jak hrají fotbal. Šla jsem k Tess, chodila jsem k ní každý den, ráno asi tak na 2 až 3 hodiny. Přípravy byli v plném proudu. Dům vypadal nádherně. Rozhodli jsme se ho totiž přemalovat aby ladil k těm všem ozdůbkám. Včera se dodělal. Dneska nás čekalo zdobení. Do vánoc zbývali 3 a půl týdne. Nějak se mi zatím podařilo to, že se nikdo z rodiny Jonasů nezeptal kde Tess bydlí. Ale měla jsem strach, protože pokaždé když jsem přišla tak Joe byl venku jako kdyby na mě čekal.
"Vypadá to nádherně." řekla jsem když jsme to za 3 hodiny dokončily. "Jo a ještě aby ne."odpověděla Tess.
Takhle podobně vypadal:

Krása co? :-)
S firmou na ozdobu domů jsme to zládli.
Když jsem přišla domů Joey jako obvykle čekal. "Na koho tu čekáš "DJ Danger"? řekla jsem se smíchem. "Já na nikoho nečekám, jen jsem rád venku." "Jasně každý den, ve stejnou dobu, když přijdu tak jdeš domu..." "Helé." "Ne, nemyslím to zle to bych si nikdy nedovolila. Tak jdeš domu?" "Jo asi jo. Ale ještě chvíli tu budu." "Vážně to nemyslím zle." "Já vím. Jen chci být ještě na vzduchu." "Chceš společnost? Dlouho sme si nepovídali." "Moc rád. Vím že máš nějaký tajnosti s Tess, ale neboj na nic se ptát nebudu." "Né nemám jak si na to přišel???" "Ale prosím tě. V poho mě to vážně nevadí." "Co uděláme s tím fotografem? Jo to mi připomíná tady. Tahle fotka byla dneska ráno v lese." "Já a Elvis? Jaká byla ta předchozí fotka?" "Žádná nebyla. Tu předchozí udělala Tess." "Aha. Sleduj ty další. Pokud je tam nechává schválně, je možný že do sebe pak nějakým způsobem zapadnou." "Jo, taky mě to napadlo." "A neměla bys tam chodit sama. Nevíme jak je nebezpečný." "No ale jinak to asi nepůjde. Víš proč. Ty tajnosti." "Nemůžeš tam ale chodit sama. Co když se ti něco stane?" "Uklidni se. Dávám pozor. A umím sebeobranu. A...jak to že máš o mě takový strach?" "No...já...noo...já, no..." "To je dobrý. Ale takhle nervózního jsem tě snad ještě neviděla." "Já nejsem nervózní." "To je dobrý, vážně. Půjdu domů. Nechám tě tu opuštěného a ztraceného! CO JENOM budeš dělat?!" "TY!" Začal mě lochtat a já jsem spadla k zemi. "NEVZDÁM SE!" Oplácela jsem mu to. Ještě do toho všeho tam přišel Elvis a začal do nás šťouchat. Dostali jsme ještě větší záchvat smíchu. Pak jsme vstali, celý vysmátý a vyslintaný a šli jsme do domu. Všichni se nejdřív lekli a pak dostali taky záchvat smíchu. Museli jsme vypadat děsně srandovně. Taky jsme se zase začali smát. Asi tak po pěti minutách jsme přestali a šli jsme se vykoupat a převlíknout. Joeovi to strašně slušelo.
Pokračování příště


Splnění snu díl 5.

21. března 2010 v 18:01 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Všichni jsme si sedli v obýváku a Tess jim všechno řekla. "TESS!" Uslyšeli jsme z venčí volání. Byla to mamka Tess. Přiřítila se jako šílená, vlasy měla na všechny strany a vypadala legračně. "Mami?" "Kde si byla? Měla jsem o tebe hrozný strach! Je půl dvanácté." "Promiň. seznámila jsem se s rodinou Jonasů. Díky Amy." "Dobrý den" odpověděla jsem nesměle. "Ahoj."

Ráno mi přišla SMSka. Ahoj Amy, chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za ten včerejšek. Můžeme se sejít u mě doma? Ahoj Tess Odpověděla jsem že může přijít sem kdykoli bude chtít a že přijdu. Šla jsem tedy k ní domů. "Ahojky" řekla jsem když mi otevřela. "Ahoj pojď dál. Víš chtěla jsem s tebou o něčem mluvit...
"No teda Tess! To je senzační nápad!" "Díky." "Taky jsem na to myslela ale tohle by se mi nepodařilo vymyslet." "Mami?" zavolala Tess na mamku." "Ano zlato?" "Potřebuju s tebou o něčem mluvit. ......tak jestli nás hodíš do města abysme to mohli zařídit." "Velice ráda je to úžasný nápad.Pojedu s vámi a pomůžu vám. A Amy si určitě bude vědět rady s vybíráním." "Jo asi jo." "Bezva tak jedem" řekla Tess.

"Nevíte kde je Amy?" zeptal se Joe ostatních. "Jo byl tu lístek že šla k Tess. Proč se ptáš?" odpověděl Kev. "Jenom tak." Kev mrkl na Nicka. Přesně věděl co tím myslí. "Kam jdeš? My přece nevíme kde Tess bydlí." řekl Nick. "Á no jo." "Neviděl jsem ho takhle nervózního už dlouho." "Jo já taky ne." odpověděl Kev.

No dobře řeknu vám o co jde. Blížily se vánoce a Tess vymyslela úžasný nápad. U nich doma to pohádkově vyzdobíme. Ven stačí pár světel a řetězů a dovnitř nějaké ty vánoční věci, aby to všechno ladilo. Chtěla rodině Jonasů a taky mě všechno vynahradit. Teď jsme v nákupním centru nakupovaly dárky. Přísahala bych že je jich nejmíň sto. Sice jsem je dobře znala, ale s vybíráním dárků jsem měla děsnej problém. Ale nakonec jsme něco pečlivě vybrali, naskládali do obřího auta a odjeli jsme. "NESNÁŠÍM NÁKUPY!!!" řekla jsem. Byli jsme tam asi 3 nebo 4 hodiny.
Joe čekal před domem a hrál s Elvisem fotbal. "Ahoj!" řekl když jsem přišla. "Ahoj." "Byla jsi pryč dlouho." "Jo." "Jak to jde s Elvisem? Co ty starý triky co jsme ho učily, pořád je umí?" "Jo jo pamatuje si je." Usmál se. "Nechceš si zahrát?" "Moc ráda." Pak jsme další hodinu vyděli packy všude. :-) "Dlouho jsem se takhle nebavila. Naposledy včera." Zasmáli jsme se a Denise nás zavolala na oběd. Bylo to vynikající. Potom jsme šli s klukama zpívat. Bylo to bezva, ukázala jsem jim co jsem se naučila s kytarou a že se učím Kevinův trik. A myslela jsem že omdlím když mi řekli jestli bych s nimi nechtěla nazpívat duet. Jen tak pro srandu, že bych si to vyskoušela. Odmítla jsem protože jsi myslím že nejsem dobrá ale naléhali a hodně tak jsem souhlasila.
Pokračování příště


Splnění snu díl 4.

20. března 2010 v 20:40 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Zločinec
Dneska se s nimi už musím setkat. Ta holka přijde. Určitě přijde a pak mi řekne co je zač. Vím že to byla ona co mě viděla a co našla tu fotku. Musím počítat i s tím že tam budou někde ostatní. Tu holku by asi nenechali jen tak jít.
Bylo půl čtvrté. Nakonec jsme se dohodli že Denise, Frankie, Kev a Nick zůstanou doma. Joe a Kevin Sr. půjdou se mnou. Divila jsem se, ale Joe se okamžitě nabídnul že půjde se mnou. "Tak" řekla Denise. Kevin a Joe měli na sobě legrační oblečení na kterém byli i nějaké lesní věci. Vypadalo to srandovně, ale hezky. Bylo to domluvené tak že Kevin a Joe budou na tom velkém stromě. Byl dost velký a měl obrovské větve dobré na sezení. Kolem sedmi jsme tam přišli. Joe a Kevin si sedli na strom ( :-) ) a přesně v půl osmé přicházel ten zločinec. Myslela jsem že mě šálí oči. Byla to docela mladá holka, odhadovala jsem jí tak 14. "Ahoj" řekla. "Ahoj" odpověděla jsem váhavě. "Ty se znáš s Jonas Brothers odkud?" Byla to přímá ostrá otázka. "Hele proč tohle děláš?" Zeptala jsem se místo odpovědi. "A co dělám? Spíš co ty děláš. Nevíš kolik tady mám lidí." "Myslím že vím." "Vážně?" "Jo, nula." "Proč si si tím tak jistá?" "Cítím to. Kolik ti je?" "Třináct." Zírala jsem. "O rok míň než jsem ti odhadovala." "Dobře tohle mě nebaví. Mám moc ráda Jonas Brothers. Nedávno jsme se přistěhovali do domu za lesem. Od té doby co vím že tu bydlí se s nimi chci setkat. Ale neměla jsem odvahu si s nimi promluvit. A potom si přijela ty a našla si tu fotku a já jsem... " "Dobře, zadrž. Chápu to." "Faktis?" "No jasně faktis." Zasmáli jsme se. Tak náhlou změnu v jejím chování jsem nečekala. Začala mi vyprávět o sobě a jak Jonásky poznala. "Jednou jsem v rádiu slyšela S.O.S. . A řekla jsem rodičům že musím mít jejich CD. Pak jsem se dívala na jejich fotky a musela jsem si o nich i něco přečíst. Byla to prostě mánie. Dívala jsem se na jejich videa a videoklipy, sháněla jsem s nimi různé věci, mám všechny jejich CD." " I "It's about time" a "Nicholas Jonas" ?" " Jo, jo i ty." "No, bezva." Byli jsme spolu chvíli a bylo to jako kdyby jsme se znali celý život. "Na zločince si docela milá." "Jo no tohle můžeme to smazat?" "U mě klidně ale zeptej se Jonasů." "No já nevím budu děsně nervózní." "No hele já jsem se s nimi poprvé potkala na koncertě a omdlela jsem a měla jsem z toho otřes mozku." "Fakt?" "Jo jo." Začala jsem jí vyprávět svůj příběh a když jsem skončila ocitli jsme se najednou před domem Jonásků. Bylo 10 hod. "Ahoj"řekla všem nervózně. Kdybych jí nedržela tak by spadla. K její úlevě a i mojí se všichni usmáli.
Pokračování příště


Splnění snu díl 3.

20. března 2010 v 18:39 | Jonas super fan number one |  FanFictions
U zločince
"Musím se s nimi nějak seznámit!" říkala si v duchu Tess. "Mám Jonásky tak ráda! A teď je u nich ještě ta cizí holka! To mi tak scházelo." "Haló? Je tam někdo?" mávala před ní její mamka rukama. "Jó, jasně mami. Jen jsem se zamyslela." "Ó tak ty někdy taky přemýšlíš???" "Mami!" "Ale no tak Tess, obě víme jaké si střeštidlo. A zvlášť když jde o Jonas Brothers. Už jsem ti několikrát říkala že se s nimi můžeš seznámit." "Zase si mě viděla jak jedu do lesa?" "Jo jo, viděla. Tess, Tess, Tess." "Wohohoh! Není důvod mě oslovit třikrát. Vím co dělám." "Opravdu? Nejsem si tím tak jistá. Jen abys neudělala nějakou hloupost."
Ten den jsme jeli na výlet. Bylo krásně a ještě ke všemu to Jonáskům moc slušelo. No a řekněte mi kdy ne. :-) Potom jsme zašli do restaurace. Zrovna hráli "Give love a try". Já a Joe jsme se ve stejný okamžik natáhli pro slánku a naše pohledy se setkali. Oba jsme dali ruce rychle pryč. "Kevine, všiml sis toho?" pošeptal Nick Kevinovi. "Jo všiml a taky jsem si všiml jak se na něho Amy (moje příběhové jméno :-) ) dívá." "Přesně tak. Uvidíme co se stane."
Další den jsme uviděli zase toho zločince mezi stromy. Zdálo se že to má dobře promyšlené. Na zemi byl lístek a na něm: Chcete vědět kdo jsem? Ať přijde ta holka dneska večer v půl osmé k tomu nejvyššímu stromu tady v lese. Určitě víte který to je, přečuhuje nad ostatními asi půl metru. Ty slova mi ale přišli spíš že by je mohl napsat někdo v mém věku nebo mladší. Kluci ani Denise s Kevinem a ani Frankie (Ten tam chtěl jít místo mě :-) Ne, dělám si srandu. :-) ) nechtěli abych tam šla. Nakonec souhlasili ale pod podmínkou že se nenápadně schovají. No, nenápadně. To byl problém. :-) Nechtěla jsem aby to dělali protože jsem o ně měla taky strach, kdyby je ten zločinec odhalil.
Pokračování příště


Splnění snu díl. 2

19. března 2010 v 11:45 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Zbytek dne mi vrtala hlavou ještě jiná věc. Joe byl ve svém pokoji. "Ahoj" řekla jsem. Vzhlédl ke mně a usmál se. "Víš máme v Česku takový blog kam chodím. Je o vás a o různých věcech co děláte a jak pomáháte. Nic mi do toho není ale píše se tam že chodíš s Demi. Tak mě tak napadlo jestli je to pravda. "Jo". řekl. Jako by mnou projelo tisíc nejostřejších nožů. "Jo víš já nechci aby to nějak vadilo, to co ti teď řeknu, protože Demi mám taky ráda. No já mám ráda SAMOZŘEJMĚ tebe, Kevina i Nicka ale jak to říct...Tebe trochu jinak jestli mi rozumíš. "Ou, jo rozumím."
"Jenom jsem chtěla aby si to věděl." "Jasně v poho, pojď sem, sedni si. Já nechci aby to narušilo naše přátelství a myslím že ty taky ne." "Ne, to nechci." "Bezva, víš my dva budeme vždycky BFF." "Jo, myslím že jo a jsem ráda." Potom jsme se objali a nevím jak dlouho to objetí trvalo. Mě to rozhodně připadalo jako celá věčnost. Pak jsem šla do svého pokoje pro hosty a tam jsem sebou praštila na postel a vzbudila jsem se až ráno.

Další den jsem se Joeymu trochu vyhýbala. Ale podařilo se mu, mě zastavit. "Ahojky" řekl. "Ahoj". "Víš jenom jsem chtěl vědět, k tomu našemu včerejšímu rozhovoru, jak dlouho už to trvá? "Ještě od doby co jsem se s vámi poprvé potkala. No spíš ještě dřív. Skoro od té doby co vás mám ráda." "Ty jo, to by mě nenapadlo." "Takže v pohodě?" "Jo v pohodě" usmál se.
Zbytek dne byl perfektní, přehráli mi pár nových písniček. Byli úžasné! Ale zase jsem mezi stromy zahlédla ten pohyb. Tentokrát jsem se rozhodla že o tom řeknu Elvisovi. :-) No co, naslouchal ale zatím mlčel. :-) Rozhodla jsem se, to prozkoumat blíž a na vlastní pěst. Šla jsem do lesa a uviděla jsem v dálce ujíždět dodávku. "A hele" řekla jsem si. Na zemi totiž ležela fotka. Fotka domu kluků. "To znamená že tu máme nějaké slídili." U večeře jsem to všem řekla a byli z toho špatní. Ukázala jsem jim tu fotku. "Už jsem viděla nějaký pohyb mezi stromy druhý den po příjezdu, ale nechtěla jsem vás zbytečně plašit." "Ano to chápeme" řekla Denise. "Ale musíme s tím něco dělat." "Já toho zločince budu klidně sledovat." řekli jsme najednou Kevin, Nick, Joe a já. Zasmáli jsme se tomu ale domluvili jsme se že to tak doopravdy uděláme.
Pokračování příště


Splnění snu díl 1.

18. března 2010 v 21:03 | Jonas super fan number one |  FanFictions
Po dvou letech zase nastal ten okamžik. Krásný okamžik. No asi vůbec nevíte jaký okamžik. :-) Takže, před dvěma lety jsem se poprvé podívala na koncert Jonas Brothers. No a když jsem od nich dostávala autogram, omdlela jsem. Při mé smůle, nebo možná štěstí, jsem se dost ošklivě praštila do hlavy a dostala jsem lehký otřes mozku. Nevím co je k tomu přimělo, ještě teď si říkám proč, se stavili v nemocnici. Povídala jsem si nimi a oni byli milí, ostatně jako vždy, tak jsme se skamarádili. Byl to od jakživa můj sen. Znát se s nimi byla ta nejlepší věc na světě. Teď jsem se s nimi po dvou letech měla setkat znovu.
Jela jsem lodí. Letadla mi nahánějí strach a autem si nejsem jistá. :-) V přístavu bylo náádherně! Bylo k večeru a byl západ slunce. Jonásci tam čekali a byl to kouzelný okamžik. Vypadali úžasně. Stáli proti slunci, nebe bylo jasné, strašně jim to slušelo a vypadali roztomile. Chvíli jsem jen omámeně stála a vychutnávala si to kouzlo. Pak jsem se k nim rozběhla a objali jsme jako kdyby jsme se znali od jakživa. Potom jsme nasedli do jejich auta a cestou k nim domů jsme nezavřeli pusu. Měli jsme si toho tolik co vyprávět. Hodně jsme se i nasmáli a ta dlouhá cesta skončila rychle. Jen jsem se převlékla a hodila si věci do pokoje pro hosty a už jsme si zase povídali. Denise uvařila k večeři úžasné jídlo. Pak jsem ještě s klukama hodila řeč a šli jsme spát.
Druhý den jsem se lekla kde to jsem než jsem si uvědomila že jsem na nejúžasnějším místě na světě. Probudila jsem se hodně brzo takže Jonásci ještě spali. Šla jsem se projít s Elvisem, když jako bych spatřila ve stínu stromů za zahradou nějaký pohyb. Dost jsem se lekla ale pak to zmizelo, tak jsem usoudila že to byla moje představivost. Nebo ne? Zaslechla jsem totiž zvuk motoru, ale z velké dálky. Rozhodla jsem se že o tom budu přemýšlet, ale nikomu o tom zatím neřeknu.
Pokračování příště


Videa

15. března 2010 v 21:28 | Jonas super fan number one |  Jonas Brothers
Tady jsou různá videa Jonásků.
Tohle je roztomilý:-)
Tohle "Tai Chi" je perfektní video. :-D

Jonas Brothers - Lines, Vines and Trying Times 2. část

15. března 2010 v 20:52 | Jonas super fan number one |  Lyrics


Jonas Brothers - Don't charge me for the crime - featuring COMMON


This is life in this world
Some things go right
Some things go wrong
It's just how world can be
People just want to be free
Yeah…

The verdict came in
And it said I was guilty
I looked at the judge
"Hey America built me"
Tried to get rich
But they label me filthy
Only God can judge me
Touch me, feel me…


My friend calls me at 9 o'clock
Says, "Get the car it's time to rock"
Never heard him speak this way
Let's go man
I grab the keys and hit the road
It's all a flash but who would know
How the story would unfold

CHORUS:
Don't charge me for the crime
Wrong place Wrong time
Don't charge me for the crime
Wrong place Wrong time
Don't charge me for the crime

My friend gets in the car with bags
Filled to the top with loads of cash
And throws his pistol on the dash
Says, "I'm sorry for the crime
That I've involved you in this time
You're the only friend I've got"

So don't charge me for the crime
Wrong place Wrong time
Don't charge me for the crime
Wrong place Wrong time
Don't charge me for the crime

I start to freak and scream so loud
Just like the females in the crowd
That's when he gets in my head
You could live just like a king
With everything you'd ever need
All the dream of every man

CHORUS:
Don't charge me for the crime
Wrong place Wrong time oh yeah
Don't charge me for the crime
Wrong place Wrong time
Don't charge me …

Siren sound and my heart poundin'
I looked at my man as the cops surround him
A teen on the scene with no objective
The American dream can be so deceptive

Now I see the flashing lights
There goes my future and my life
Now I've got to do what's right
I stop the car and throw the keys
Out of the window sets me free
I throw the pistol in the back

I throw him out of the car
I say, "You know me well
I'm not going to jail
I'm not paying your bail
Believe me when I say"

CHORUS:
Don't charge me for the crime
Wrong place Wrong time Yeah
Don't charge me for the crime
Wrong place Wrong time
Don't charge me…For the crime crimeJonas Brothers - Turn Right


Pick up all your tears
Throw'em in your back seat
Leave without a second glance
Somehow I'm to blame
For this never-ending racetrack you call life

CHORUS:
Just turn right
Into my arms
Turn right
You wont'be alone
You might fall off this track sometime
Hope to see you on finish line

You're driving all your friends out
You just be, you cannot follow
And soon you will be on your own
Somehow I'm to blame
For this never-ending racetrack you call life

(CHORUS)
BRIDGE:
I did all I could
I gave everything
But you had to go your way
And that road was not for me

CHORUS:
So turn right
Into my arms
Turn right
You wont'be alone
You might fall off this track sometime
Hope to see you on the finish lineJonas Brothers - Don't Speak


Woh!
I thought I was cool
But I just looked a fool
For so long
Now you're gone
Now you're gone
Yeah…

CHORUS:
Don't speak to me
Don't speak to me

I recall all our fights
Most of all, all the times
You would lie in my arms
Now you're gone
You're gone
Yeah

CHORUS:
Don't Speak to me
Don't be my aim

BRIDGE:
There's a lot that you don't notice when you read me between the lines
The future's out of focus when you're blinded by the light
It's the hope for all the hopeless in the worst of trying times
I resort to being speechles 'cause our love won't survive
Yeah. Our love won't survive.

Don't speak a word
Don't speak to me
Don't speak to me
There's a lot that you don't notice when you read me between the lines
The future's out of focus when you're blinded by the light
It's the hope for all the hopeless in the worst of trying times
I resort to being speechles 'cause our love won't survive


KJN