"Stop hoping, start believeing." - Joe Jonas

"I don't believe that you can't fall in love with someone you never met. It's too bad, I don't believe it." - Nick Jonas

"Live at the top, like you're on the bottom." - Kevin Jonas

Pomozte jim!

Aj ty môžeš pomôcť
pomahejte-jim.blog.cz
kklg
*
Psia Dušička
pomipo.blog.cz
www.psiadusa.sk


UZDRAVME SVĚT!!!

Leden 2010

Novinky o Jonáscích

25. ledna 2010 v 18:17 | Jonas super fan number one |  Jonas Brothers

Kids' Choice Awards

Určitě víte že bylo v sobotu Kids' Choice Awards. Joe a Nick byli nominováni na "Favorite TV Actor", ale cenu nedostali (vyhrál Dylan Sprouse) bohužel. :-((( A Jonas Brothers na "Favourite Music Group", ale vyhráli Black Eyed Peas. Taky bohužel. :-((( Jinak jim to moc slušelo. :-)45465
freg
145448
575878
1454
2545125
4545
5442
1455
65466
The TJ Martell Foundation


Naši zlatí kluci se připojili k organizaci The TJ Martell Foundation která podporuje lidi s leukémií, AIDS atd. Natočili video kde říkají jak můžeme pomoct i my. :-)

Message

Taky poslali zprávu fanouškům v Chile které nedávno postihlo několik zemětřesení. Jsou taaaaak zlatí!HOPE FOR HAITI NOW


Přes 130 herců, zpěváku a atletů se sešlo na charitativním koncertě pro Haiti s názvem HOPE FOR HAITI. Usedly za telefony a vyřizovali hovory dárců. Mezi nimi byli i Kevin, Nick, Joe, Selena, Zac, Vanessa a další.

Kevin řekl: "I nejmenší pomoc pomůže", zdůraznil."Není to o tom že jeden člověk udělá spoustu práce;je to o tom že všichni udělají co můžou".

"Příjmat hovory od lidí z celé země byla úžasná zkušenost.Sešla se tu opravdu dobrá skupina lidí,se kterou nám jde práce dobře a vše funguje,jak má.Je mi ctí tu být."

I my můžeme pomoct.Pošlete dárcovskou DMS za 30 Kč ve tvaru: SOSHAITI na číslo 87 777Grammy Salute and with fans

Kevin, Dani a Joe se včera účastnili Grammy Salute Doug Morris který se konal v hotelu Beverly Hills. Mimo jiné se zde potkali se členy kapely Black Eyed Peas. Dani vypadala nádherně. :-)


2546
245
45458
15446
57875
15454
2545
242545
5455
5455

Elvis

17. ledna 2010 v 18:08 | Jonas super fan number one |  Jonas Brothers
Elvis "Jonas" je Nickův pes. Dostal ho k narozeninám. Je to Zlatý retrívr.
Povaha: Zlatý Retrívr je velmi společenský pes s vyrovnanou povahou. Projevuje se dobromyslně,snaží se vyhovět svému pánovi,je klidný je zcela "neagresivní":-) Štěká velmi málo. Je přispůsobivý vyniká inteligencí a rád pracuje se svým pánem. Citlivě vnímá tvrdá slova a náladu panující v domě. Nerad je někde sám. Většina jedinců ráda plave a je sportovně založená.
Charakteristika: Plemeno velmi dobře vychází s jinými psy,i se zástupci jiného pohlaví. S domácími zvířaty se snáší dobře,musí se s nimi však seznámit v raném věku. S dětmi vychází velmi dobře,vzhledem k jeho dobromyslnosti,musí se však kontrolovat zda děti nějak neubližují psovi. Někteří jedinci se chovají ostražitě k cizím lidem ale jsou to spíše výjimky. Zlatý retrívr je lidumil který každou návštěvu ať už žádoucí či nežádoucí přijme přátelsky.
Země původu: Velká Británie
Doba vzniku: 19. století
Původní využití: Aportování zvěře
Využití dnes: Společník,hlídač,polní závody,vodič
Délka života: 13-15 let
Hmotnost: 27-36 kg
Výška: 51-61 cm
(Tyto informace jsou pravdivé a prosím o nekopírování)

Fotky Nicka a Elvise. Že je Elvis sladkej? :-)¨

5455
2155
15445
5452
5654

15445

Kevin Jonas

17. ledna 2010 v 17:25 | Jonas super fan number one |  Kev Jonas
Kevin Jonas (celým jménem Paul Kevin Jonas II.) se narodil 5. listopadu 1987 v Teaneck(New Jersey),oblíbené jídlo sushi,oblíbená barva zelená,jeho koníčky jsou hraní na kytaru(mimochodem dělá s kytarou jeden perfektní kousek-otočí se rychle celý dokola a hraje přitom!Bomba:-),bowling,jeho oblíbená zmrzlinová příchuť je "Rock Road",oblíbený film "About a Boy"-Jak na věc,oblíbený sport skok o tyči,oblíbený zpěvák John Mayer,oblíbený herec James Dean.
19. prosince se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Danielle Deleasa.
(Tyto informace jsou pravdivé a prosím o jejich nekopírování)


4588

Joe Jonas

17. ledna 2010 v 15:22 | Jonas super fan number one |  Joe Jonas
Joe Jonas (celým jménem Joseph Adam Jonas) se narodil 15. srpna 1989 v Casa Grande (Arizona)věkem je prostřední ze tří bratrů(je mu 20),jeho oblíbená barva je modrá,oblíbené jídlo kuřecí řízek v sendviči s majonézou,jeho oblíbená zmrzlinová příchuť je čokoládová,rád běhá,tvoří filmy,pracuje,oblíbený film Dumb and Dumber(Blbý a ještě blbější). Rád by hrál ve filmech víc než doteď a moc rád by hrál v nějaké "Bondovce". Řekl že je mu jedno jestli zápornou nebo kladnou postavu. Bylo by to super:-) (To říkám já:-)
(Tyto informace jsou pravdivé a prosím nekopírujte je)


4542

Nick Jonas

17. ledna 2010 v 15:04 | Jonas super fan number one |  Nick Jonas
Nick Jonas (celým jménem Nicholas Jerry Jonas) je nejmladší ze tří bratrů,je mu 17. Narodil se 16. září v Dallasu (Texas) 1992,jeho oblíbená barva je modrá,oblíbené jídlo steak,má rád hudbu,psaní písní,baseball,tenis,zbírání baseballových karet,oblíbená zmrzlinová příchuť je "Cotton Candy",jeho oblíbený sport je baseball. Nick má svého psa jménem Elvis.(Více o něm v rubrice Elvis). U Nicka byla zjištěna cukrovka typu 1 ale kdyby se tato nemoc zhoršila musel by okamžitě přestat s vystupováním a vším okolo. Byla by to nesmírná rána jak pro něj tak pro jeho rodinu i pro fanoušky. Nick jede letos v lednu svojí vlastní tour se svou kapelou Nick Jonas & The Administration. I když má Nick sólovou kariéru, JB se nerozpadají.
(Tyto informace jsou pravdivé a prosím nekopírujte je).

Nick Jonas & The Administration


Nickova cukrovka aneb smutný příběh

Denise Jonas, máma slavných Jonas Brothers, měla rozhovor s USA Weekend o curkovce svého syna Nicka.Slavná máma Jonasů prozradila weenkendu,co se dělo předtím,než Nickovi udělali diagnózu.Řekla: "Byl apatický a podrážděný.myslela sem si,že je to součástí jeho puberty.Ale děsil mě velký úbytek jeho váhy.Pamatuji si,jak sem mu koupila dívčí džíny a ony z něj doslova spadly.Ztratil 15 kilo za dva týdny.Poté,co zjistili Nickovi cukrovku typu 1,jeho velcí bráchové Kevin a Joe,byli vyškoleni tak, aby malému bráškovi mohli kdykoliv pomoct, jako píchnout inzulín nebo zjistit hladinu cukru v jeho krvi, protože jejich máma s nimi nadoživotí po světě jezdit nebude. Dnes se Nick snaží vyrovnávat s tím , že má cukrovku a snaží se jí ovládat, proto má na každém koncertě v zákulisí jablečný džus a jiné ovocné svačinky.

Úvod

16. ledna 2010 v 22:58 | Jonas super fan number one |  Jonas Brothers
Jonas Brothers mají vynikající hudbu, jsou hodní, záleží jim na planetě, nejsou pubertální výrostci jako kapely dnešní doby, mají společnou nadaci "Change for the children", mají vynikající
hlas, úžasně hrají na nástroje, jsou hezcí, roztomilý a byla bych tu donekonečna než bych řekla co všechno jsou a jak jsou skvělí. Jejich povaha je neuvěřitelná. Členové kapely , Nick Jonas, Joe Jonas a Kevin Jonas jsou opravdu neobyčejní kluci. Pokud je máte taky rádi víte jak to myslím:-) A pokud ne pokusím se vám je na mém blogu přiblížit a doufám a myslím si že si je oblíbíte stejně jako já.


5455
145